Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok mindig el?

Figyelt kérdés
Többször volt, hogy facen elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, de a vége mindig ugyanaz lett. Minden esetben beszélgetünk legalább 2 órán keresztül, de volt már 3 is. Azonban amikor odáig eljutok, hogy elhívjam valahova akkor megbukik a dolog. Privátba írok konkrét eseteket.
2016. jún. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen meghallgatlak:)
2016. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz ha gondolod.

17/L

2016. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

okkay, akkor először is tegyük fel hogy jól is nézel ki


a lányt te jelölöd be/ ismered/ látásból ismered/ baráti körből ismered/ bulin találkoztatok?

rögtön az első beszélgetésnél felmerül az hogy elhívod valahova? mert ha igen, akkor az túl nyomulós, illetve nem elég "izgalmas", ahhoz azért 1 hét kell véleményem szerint (mivel akkor már ő is elkezd agyalni, hogy miért nem hívod el már valahova, akarsz e tőle valamit -lány vagyok és utálom amikor ez van hogy valaki húzza az agyam- és amikor megkérdezed, hogy eljönne e akkor már nagyobb az esélye hogy igent mond)

2016. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt egy osztálytársam ajánlotta és úgy tűnt, hogy jól alakulnak a dolgok. Több, mint 1 hét után volt, hogy hívtam valahova, de az utolsó pillanatba mindig visszamondta. Volt, hogy én már megérkeztem és akkor írt rám, hogy mégse jön.
2016. jún. 16. 16:06
 5/5 Egyenes út ***** válasza:

Szia!Szívesen meghalgatlak!:))

17/L

2016. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!