Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek hol ronthatom el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek hol ronthatom el ha a 3. randin szoktam elhasalni?

Figyelt kérdés

Feltételezem ha 2 randira már eljönnek velem akkor a külsőm rendben van, nagyából a kommunikációval sem lehet gond.


Általában első randi csak valami kisebb ártatlan fizikai kontaktus szokott lenni, pl. ölelés vagy kézen fogva sétálás.


Második randin már mindenképpen csók és sokkal több ölelgetés stb. de utána is hajnalandóak találkozni velem.


A 3. randin szintén elég sok csókolás ölelgetés, és itt már be szoktam vallani hogy elég tetszik a hölgy, de igyekszem lazábban viccesebben elmondani.


Legutóbb azt mondta a lány hogy az itteni ismerőseit még nem kategórizálná barátoknak mert még nagyon új a városbnan. Erre megkérdeztem hogy engem hogy kategorizálna? Megkérdezte hogy minek szeretném hogy kategórizáljon és mondtam hogy a fiújának.


Lehet hogy ez a gond hogy túl hamar mutatom ki hogy komolyabb dolgot szeretnék?


2022. máj. 15. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Valami baj lehet nálad a toronyban. Amit kb a harmadik randin értenek meg.
2022. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán tetszettél nekik, csak olyan elmegy kategória voltál.

Úgy voltak vele megpróbálják veled, hátha menni fog, de rájönnek hogy mégsem.

Inkább keresnek egy olyat, aki kimondottan bejön nekik és őt elfogadják akkor is ha 3x több hibája van mint neked.

Ez ilyen, ez így működik.

2022. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet, hogy érződik, hogy te már nagyon akarod, és szavakkal mutatod ezt ki, nem pedig tettekkel? És ezzel létrehozol egy olyan helyzetet, amiben kvázi belekényszeríted, hogy ő is ezeket mondja, megerősítsen benne, látszik, hogy erre vágysz, miközben ő még bizonytalan, mert nem győzted még meg, úgyhogy az egész szituáció inkább kínos lesz, és inkább kihátrálnak belőle.

Lazábban kezeld a helyzetet, ne tapadj rá, inkább mutasd magad érdekesnek, hogy ő érdeklődjön. Ne támadd le rögtön azzal, hogy bekategorizáltatod magad a fiújának. Inkább érd el, hogy ő maga akarja, hogy te lásd őt a barátnődnek.

2022. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "randinként nehezedik a pálya" dolog annyira természetellenes. Lehet, hogy akinek a kezét megfognám első randin, annak továbbra is csak a kezét szeretném fogni még pár randin, és ez soha nem a másikról szól, hanem rólam. Ha valakitől nem akarok semmit, a kezem is elhúzom.
2022. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez kicsit sok a 3. randin, és én is arra tippelek, amit a #4 írt. Belekényszeríted őket ezekbe a dolgokba, de nkik túl gyors.
2022. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem gyors lenne 3. randi végére hogy már a pasimnak kellene hívni.
2022. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

"túl gyors"

Ez mindig akkor van mikor nem igazán jön be a csávó, csak nem akarják megmondani.

Haverommal 2 hónapig szarakodott így egy csaj most, mire végre benyögte hogy csak barátok lehetnek, minden túl gyors volt neki, még egy szájra puszi is.

Az bezzeg nem túl gyors, mikor buli után szobára kell menni, meg a kocsi hátsó ülésére, olyannal akit alig egy órája ismer.

2022. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem dettó, mindig ez van.

El vagyok egy ideig egy csajjal, tök okés minden, aztán egyszer elkezdenek jönni a szánalmasabbnál szánalmasabb kifogások, egy idő után meg vissza se írnak. Nem az a baj hogy nem jövök be valakinek, hanem hogy bejövök(onnan tudom hogy általában ők kezdeményeznek), aztán szó nélkül ott hagynak és soha nem fogom megtudni mi volt a baj, így aztán ez megy újra és újra.

Egyszerűen értelmezhetetlen számomra ez a 21. századi társkeresés. Nem értem az aggályokat amiket a 4es leír. Tulajdonképpen persze értem én csak annyira mondvacsinált kifogásnak tűnik. Ha két fél bejön egymásnak meg a csaj hagyja hogy smároljatok akkor mit kell ezen vetyengi? Ez innentől kezdve semmi több mint a férfi hülyítése.

Amikor egy csaj akivel elvileg randin vagytok, elkezdi sorolni a füled hallatára hogy ő igazából mikor lenne együtt valakivel(és felsorol vagy 10 dolgot), hát mondjuk úgy nem a legkellemesebb...

Igazából tapasztalatom szerint semmi másról nincs szó minthogy a nők megtehetik hogy válogatnak mi meg nem:D

Nyilván ha választhatnak jobbat, jobbat fognak választani, mert mindig van jobb.

2022. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

9-es: 20%-on van a pontozottságod, ami mutatja, hogy olyan válaszaid vannak amik vagy provokatívak vagy totál invalidak.

Magadban keresd a hibát szerintem elsőkörben.

2022. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!