Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek hol ronthatom el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek hol ronthatom el ha a 3. randin szoktam elhasalni?

Figyelt kérdés

Feltételezem ha 2 randira már eljönnek velem akkor a külsőm rendben van, nagyából a kommunikációval sem lehet gond.


Általában első randi csak valami kisebb ártatlan fizikai kontaktus szokott lenni, pl. ölelés vagy kézen fogva sétálás.


Második randin már mindenképpen csók és sokkal több ölelgetés stb. de utána is hajnalandóak találkozni velem.


A 3. randin szintén elég sok csókolás ölelgetés, és itt már be szoktam vallani hogy elég tetszik a hölgy, de igyekszem lazábban viccesebben elmondani.


Legutóbb azt mondta a lány hogy az itteni ismerőseit még nem kategórizálná barátoknak mert még nagyon új a városbnan. Erre megkérdeztem hogy engem hogy kategorizálna? Megkérdezte hogy minek szeretném hogy kategórizáljon és mondtam hogy a fiújának.


Lehet hogy ez a gond hogy túl hamar mutatom ki hogy komolyabb dolgot szeretnék?


2022. máj. 15. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10

Jézusisten te komolyan egy gyakoris pontozásból akarsz bármit levezetni ahol mindenki le van pontozva aki nem tőliberális? Elég nagy bajban lennénk ha a gyakorin írkálók reprezentálnák a magyar társadalmat...

Lásd mindenki le van pontozva aki kritizálja az lmbtq-t vagy a huszonezredik hullámos feminizmust, aztán valahogy ezekre mégsincs semmilyen társadalmi igény az ilyen belterjes fórumokon kívül.

Az előttem hozzászólót is szépen lepontozta egy 80%os okoska csakmert offenzív a véleménye, az itteni snowflakek meg ezt nem bírják elviselni.

Értsd, aki konfrontálódik le lesz pontozva, aki meg fel van pontozva annak a pontozása is többet ér, ez egy gyönyörű öngerjesztő folyamat. Magyar reddit dettó, ott is mindenki le van pontozva meg ki van tiltva aki nem béget együtt a nyájjal, aztán kialakul egy véleménybuborék. Volt is pofára esés április 3.án...

,,Magadban keresd a hibát szerintem elsőkörben."

Amelett hogy oszlopos zseni vagy még a szövegértésben is brillírozol.

Konkrétan leírtam, hogy az a probléma hogy ha nem mondja meg egyik se hogy mi a probléma, akkor én most magamtól hogy találjam ki? Vagy a kérdező? Meg még sokan mások???

Nem vagyunk nők, nem tudunk női aggyal gondolkodni, nem tudunk a jelekből olvasni, hiába várjátok ezt.

Mi egyszerűen vagyunk behuzalova, ha valaki tetszik, tetszik, kész ennyi. Ezzel szemben a nők párválasztási szokásai, a külső szemlélőnek olyan mint egy végeláthatatlan útvesztő.

Nem egy nőtől hallottam már a,,nem tudom mit akarok" kifejezést, ami számomra szintén értelmezhetetlen.

2022. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

#11: na itt is produkáltad, miért vagy lepontozva.


Ja, én meg rengeteg férfitől hallottam, hogy "nem tudom, majd valami lesz" XD

Ismerkedj férfiakkal és rájössz, semmivel nem különbek.

Ők sem mondják meg mi a probléma. A szó nélküli lelépés, eltűnés alap dolog náluk, majd az össze-vissza hadoválás, hogy mennyi dolguk volt.

2022. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

" minthogy a nők megtehetik hogy válogatnak mi meg nem:D"


Ugyanúgy megtehetiket. Meglepő módon eg yrandihoz egy férfi és egy nő kell.

Mellesleg a kérdező azt írja, hogy "szokott elhasalni", vagyis vannak randija, vagyis válogat. És persze, jobb helyzetben van, mert már eleve csak olyan nőket hív el, akik tetszenek neki, míg a nőkre mindenféle öreg, ronda, lúzer rányomul. Ezek elhajtása nem válogatás. Te sem startolsz rá az 50 éves, 100 kilós Arankára.

2022. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

,,na itt is produkáltad, miért vagy lepontozva."

Igen mert nem tetszik nektek a véleményem azért:)

Ennyi és nem több, kb mintha bemennék a templomba és bemondanám hogy nincs Isten, a hívek meg felháborodnak.

,,Ja, én meg rengeteg férfitől hallottam, hogy "nem tudom, majd valami lesz" XD"

Készséggel elhiszem neked, de hogy jön ez ahhoz amit én írtam? Biztosan bennünk van a hiba, de ez sose fog kiderülni amíg a nők szó nélkül lekoptatnak úgy hogy előtte minden okés volt.

,,Ismerkedj férfiakkal és rájössz, semmivel nem különbek.

Ők sem mondják meg mi a probléma. A szó nélküli lelépés, eltűnés alap dolog náluk, majd az össze-vissza hadoválás, hogy mennyi dolguk volt."

Nem az a kérdés hogy ki különb meg ki nem, hanem a ghosting mint jelenség kinél gyakoribb. Hiába akarod úgy előadni mintha ez egyenlő lenne, nem az.

Azt akarod mondani hogy eddig minden férfi ezt csinálta veled?

Csakmert én még életemben nem találkoztam olyan nővel aki ne ezt csinálta volna, ahogy nyilván a kérdező se.

Rendben hogy mi vagyunk a hibásak, de azért egy pillanatra hadd vetődjön már fel hogy vajon miben? Azért ez nemtől függetlenül nagyon nagyon gáz és egyre több ilyen van.

,,Ugyanúgy megtehetiket."

Azt teszem. Nincs is barátnőm:)

Cinizmus a tetőfokára hágott úgy látom. Ez kb olyan mintha a Tesco kínálatát hasonlítanád a falusi sarkibolthoz. Persze válogatni azt lehet csak miből?

,,Mellesleg a kérdező azt írja, hogy "szokott elhasalni", vagyis vannak randija, vagyis válogat."

Wut???? Hol következik egyik a másikból? Ez nagyon izzadságszagú magyarázat. Konkrétan a szöges ellenkezőjét írod annak ami van. A kérdezőnek vannak randijai, aztán nők egy idő után eltűnnek.

Magyarán nem ő válogat, hanem a nők válogatnak közüle meg más férfiak közül, aztán amikor komolyra fordulna a dolog akkor a kérdező megy a levesbe.

,,És persze, jobb helyzetben van, mert már eleve csak olyan nőket hív el, akik tetszenek neki, míg a nőkre mindenféle öreg, ronda, lúzer rányomul. "

Meg Brad Pitt típusú emberek is, na hadd ne sajnáljak már emiatt valakitxd

Jobb helyzetben?🤣🤣🤣

Ha egy nő bemegy egy szórakozóhelyre csak válogatnia kell, egy férfi meg ha próbálkozik, inkább elhajták.

Hazudozhatunk hogy nem így van, de a két szememmel látom.

Hihetetlen hogy ebből is képesek vagytok azt kihozni hogy nőknek mindenben rosszabb.

Te azt akarod előadni hogy a férfiak kapnak egy jó steaket a nők meg kapnak mellé egy tányér moslékot is, holott a nők kapnak ezt is azt is, a férfiak meg örülhetnek ha jut krumplistészta:D

Értsd, az öreg, lúzer, fogatlanok azért nyomulnak jobban a nőkre mint a férfiakra, mert mindenki más is jobban nyomul rájuk nemcsak ezek. Ez így előadva óriási csúsztatás, féligazság.

,,Ezek elhajtása nem válogatás. Te sem startolsz rá az 50 éves, 100 kilós Arankára."

Ha hát ha Aranka elhajtásába kerülne az hogy amúgy megtehetném hogy van miből válogatni akkor simán bevállalnám. Szerintem nincs olyan férfi aki nem.

2022. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!