Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tinderezni egy hónapja, tehát már nem friss a regisztrációm. Match után mindig írok, és nem "szia mizu"-t, hanem reagálok a profiljára, és megkönnyítem a válaszolást is egy kérdéssel a végén. Nem vagyok a legalfább valaki, de nagyon ronda sem lehetek, ugyanis előfordul, hogy egy nap alatt összejön 5-6 match mindenféle fizetés nélkül, pedig eléggé szelektálok. Alapvetően nem hinném, hogy unalmas személyiség lennék. Mérnök vagyok, rengeteget utazok (ebben az évben például 5-6 országban jártam / fogok járni), tanulok, stb. Pénzzel sincs gondom, egyedül is élek és autóm is van. A randi témát sem húzom sokáig, 2. nap már elhívom, ha egyáltalán eljutunk odáig. De nem szoktunk, és pont ez a problémám. Vagy egyáltalán nem válaszol valaki, vagy - túlzás nélkül - végigbeszélgetünk 3-4 órát egy este, és másnap reggel már nem jön válasz. Eléggé el vagyok keseredve már ebben a sikertelenségben. Mit rontok el? Értem én, hogy másnapra jön egy nálam jobb, de ennyire éles lenne a verseny? Ilyen sok ember lenne, aki egyszerre helyesebb, okosabb és gazdagabb nálam, hogy másnap reggelre már nem vagyok elég? Vagy nekem is mindent ki kellene rakni a kirakatba?


25/F


2021. ápr. 30. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Engedd el. A Tinderen nem fogsz barátnőt találni. A legtöbb nő csak azért regisztrál, hogy tuningolja kicsit az egóját, hogy könnyebben tudjon az ismerősi körében pasizni. Naponta kapnak 100 üzenetet, szerinted pár óra elteltével emlékezni fognak egyáltalán arra hogy veled miről beszéltek?
2021. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Semmit nem rontasz el. Rágörcsölsz. Nőként mondom, én sosem néztem ilyet, hogy ki milyen végzettség, milyen idős, milyen kocsi...bla-bla-

Eleve a tinderrel van probléma. Megszűnt hogy az utcán rámosolyogj egy lányra és leszóltsd. Pedig ez kéne.

Ismerekedni személyesen. Kávézóban, teraszon, parkban. Ha megakad valakin a szemed és az övé is rajtad, ne félj odamenni hozzá

2021. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Rágörcsölsz."

Ezt már nagyon vártam, azt hittem az első komment lesz :D

Eleinte tényleg így volt. Most viszont a magabiztosságomnak egy elég nagy része a "leszarom"-ból jön. Már nem bízok abban, hogy egy-egy beszélgetésből lesz valami, ezért úgy érzem 100%-ban tudom magamat adni, és lazán hozzáállni az egészhez.

2021. ápr. 30. 20:15
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Hahaha
2021. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

"Megszűnt hogy az utcán rámosolyogj egy lányra és leszóltsd. Pedig ez kéne."


2-es, mi az, hogy megszűnt? Régen is rettegtek a lányok, ha leszólították őket az utcán.

2021. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet tőled rettegtek. Én speciel nagyon menőnek tartottam ha nem csak a diszkóban simul oda kéretlenül, hanem oda mer jönni utcán. Én adtam már meg így számomat :)
2021. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem igazi emberek, úgy értem, a gép generál profilokat. Az egész internetre utasított kommunikációnak és digitalizálásnak az a lényege, hogy frusztrációt okozzon, akadályozza a párkapcsolatokat és megrontsa a meglévő kapcsolatokat, akikkel hajlandó vagy gépen át kommunikálni, ráadásul írásban.

A FB is csinál saját magától dolgokat, nem győzöm törölgetni a Tevékenységnaplómat.

Be- és visszajelölget ismeretleneket, lájkolgat, megszakít Messenger-kommunikációkat, tönkretesz adásvételeket, stb, stb.

2021. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te mit szívsz?
2021. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#2el értek egyet.

Számomra, bár fiatal vagyok (21) az online ismerkedés teljesen nonszensz. Pedig sokan csinálják és sokaknak beválik. És mégse.


Én valahogy erőltetettnek érzem, nem természetes és én speciel képtelen vagyok érdekesnek találni valakit online. Hiányoznak a fizikai jelek, ahogyan néz, milyen a testtartása, mimikája stb.


Ha nézek egy sorozatot/filmet ami mondjuk a 90es években, 2000es évek elején (vagy akár jóval korábban) játszódik, (tudom az csak film) és ott ismerkednek a szereplők, mindig elkap az az érzés hogy tök jó lenne random helyeken, parkban, kávézóban, színházban stb spontán ismerkedni.

Látsz valakit, odalépsz, beszelgetsz vele aztán vagy alakul v nem.


És szerintm az online térnyerésével valahigy az emberek is visszafogottabbak, bátortalanabbak lettek, mint azelőtt. Én se mernék csak úgy odamenni egy pasihoz és random elkezdeni dumálni vele, pedig mennyivel jobb lenne, vélemenyem szerint.

2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 azt kihagytad, hogy valójában igazi lányok, akiknek betűk után fizet egy londoni cég, hogy velem beszélgessenek
2021. ápr. 30. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!