Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el? Mit kéne tennem az ismerkedések során?

Figyelt kérdés

Egész életem alatt nehezen ment az ismerkedés és a kommunikáció a lányokkal. Gyerek koromban féltem bármit is kezdeményezni irányukba, félve az esetleges kudarctól. De azért olykor, olykor csak vettem a bátorságot és próbálkoztam - Rendszerint eredmény nélkül.

Kivétel nélkül mindegyik esetben az volt, hogy el laposodtak a beszélgetések mivel leginkább csak válaszolni, tő mondatokban reagálni tudtak.

Ahogy cseperedtem fel, tűztem ki célokat, hogy miket kellhet kipipálnom ahhoz, hogy foglalkozzanak velem a lányok. 18 éves koromtól jobban elkezdtem foglalkozni az elegáns megjelenésem és stílusom kialakulásán. Bátrabban álltam a Nők felé, de továbbra is negatív tapasztalatokat szereztem csak. Majd gondoltam, ha megteremtek magamnak egy magasabb egzisztenciát, akkor már sokkal könnyebb lesz.

Ma 27 éves vagyok. Van önerőmből egy szép modern házam és egy új 5-ös BMW-m, egy remek munkám ami egyben a hobbim is. Magabiztos, illedelmes, kedves, intuitív gondolkodású, jó humorú férfi vagyok. Kinézetbeli problémám nincs.

Jelenleg is fennállnak a Nő ügyi problémáim. Nem hinném, hogy unalmas vagyok.

A kiszemeltemmel mindig hercegnőként bánok. Ki segítem az autóból, ajtót nyitok előtte, széket tolok a poppolója alá, stb... Élőben tartalmasan elbeszélgetünk, aminek vannak komolyabb és humorosabb periódusai is - tehát megvan az egyensúly. Majd további találkozásnak jobbnál jobb programokat találok ki. Romantikus séta pl a Gellért-hegyen, vacsora egy étteremben, állatkert, stb... De második találkozóra nem kerül sor, hiába vetem fel az ötleteimet. El laposodnak a beszélgetések mert alig írnak, majd végül egyáltalán nem reagálnak.

Velem lehet valami probléma? Vagy pont nem a megfelelő Nőket fogom ki?

Már eléggé elvagyok keseredve a témát illetően :/



2018. nov. 12. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha társkerezőzöl, és el kezdtek beszélgetni. Ne erőltesd a randit. Egy kicsit éreztesd hogy nem érdekel. Ne válaszolj azonnal... A nőknél is így működik. Minél jobban érzik hogy küzdeni kell annál jobb... Mi nők sem szeretjük ha az ölünkbe hullik a sült csirke!! Ha randizol te mond ki hogy most már haza viszed mert dolgod van! Pl én utáltam azokat a pasikat akiket nem bírtam levakarni randi után.. Ha állandóan írtak stb... Légy elérhetetlen... Próbáld ki.. Nem hiszem a leírtakból hogy nem sikerül valakit össze kaparnod...
2018. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
1-es, ezt hívják játszmázásnak. Nem jó út.
2018. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
De jó út! Nem azt mondtam hogy csessze át! Csak hogy legyen kihívás a nőknek.. Amikor nem volt senkim sokat társkeresőztem... Sok pasi nálam így rontotta el.. Levakarhatatlanok voltak.. De aki annyira nem volt ilyen azzal randiztam és kapcsolatom is lett végül...
2018. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem, hogy játszmázni kéne. Nagyon elkorcsosult a legtöbb Nő értékrendje. Nekem sajnos ez nem fog menni...
2018. nov. 12. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te vagy nagyon rossz nők után futsz, vagy van valami gond veled, amivel nem vagy tisztában és sajnos csak akkor derül ki a lányok számára, amikor már egy randin túl vannak veled. Csupán a leírtak alapján azt mondanám, hogy üresfejű nőknek udvaroltál eddig, de sajnos a tapasztalat azt mondja számomra, hogy emögött a sok teljesen jónak tűnő udvarlási technika mögött valami creepy lapul... Ismerek egy fiút, aki ugyanebben a helyzetben van. Az elején nem értettem, miért nem jön össze neki, de aztán ahogy többet beszélgettem vele, rájöttem, hogy az intelligencia, udvariasság és humor mögött egy végtelenül önző, mindenkivel lekezelően bánó, elcseszett értékrendjéhez betegesen ragaszkodó fiú van, aki mellett 2 napig nem lehet megmaradni. Belemondtam az arcába, hogy ezért nincs barátnője, de mintha el sem jutott volna az agyáig, hogy min kellene változtatni. Inkább sajnáltatni kezdte magát és a nőket okolni mindenért.
2018. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó taktika, ha játszmázol, sokkal szimpatikusabb, aki mielőbb találkozni szeretne.


Igaza van az utolsonak, hogy azért nézz magadba, biztos nincs-e valami ilyesmi veled, de tegyük fel, nincs.


Simán lehet, hogy rossz helyen, n megfelelő hölgyekkel ismerkedtél.


Vagy lehet nagyon sok vagy elsőre, a sok udvarias gesztus, hirtelen beleéled magad, sokat akarsz rögtön, szóval lehet túl nyomulósnak hat a dolog - ami persze egyfelől érthető, hisz örülsz a másiknak, hogy lehet lesz belőle valami. Csak nem szabad túlzásba sem vinni. Csak szép óvatosan ismerkedni.


Egyszer találkoztam hasonló valakivel. Vele csak az volt a probléma, hogy semminek sem tudott őszintén örülni, folyamatos műmosoly volt az arcán, ami nagyon idegesített.


Hogy a szimpátia fennmaradjon, nagyon sok dologtól függ. :-/


De ne add fel, az nem hoz sikert.


30N

2018. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy velem van a baj. De önző és lekezelő semmiképp nem vagyok. Törekszem a kompromisszumokra és hogy azt adjam amit én is elvárok.


6-os. Viszont ebben tényleg lehet valami, erre jól rávilágítottál, hogy valószínűleg túl bele élem magam és ez visszatetszést kelthet. Köszönöm !

2018. nov. 14. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd, ha nem megy. :)

Ha van házad és bmw-d, akkor előbb utóbb valaki úgy is rád fog akaszkodni. :) F

2018. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt, az nem játszmázás szerintem. A játszmázás arról szól, hogy egyik ember a másik fölé akarja helyezni magát. De az, hogy nem ötpercenként írsz neki, szerintem nem ezt jelenti.


A leírásodból azt veszem ki, hogy túl sok lehetsz elsőre, túlzott az udvariaskodás és nem természetesen jövő, hanem inkább erőltetett. Ezzel nem azt mondom, hogy paréjnak kellene lenned, mert nyilván az sem jó, hanem megtalálni a középutat.


A túlzott nyomulás se élőben, se online nem jó, ilyenkor nyilván a másik menekülőre fogja.

Segíthet, ha figyeled a másik reakcióit a dolgokra, vagy az is, ha beleképzeled magad a másik helyébe, hogy az adott dolog neked hogyan esne.


A betervezett programok csak szerinted jók, vagy a randipartnernek is tetszenek?

2018. nov. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"elkezdtem foglalkozni az elegáns megjelenésem és stílusom kialakulásán" Ez nem sokadlagos dolog? Úgyértem, miért olyan fontos ez? Nyilván nem zokni-szandált kell felvenni egy moziba, de ezen túl mit várnak el a nők? Gondolom nem a minden nap öltöny-nyakkendő a jó, mert egyrészt én sem várom el egy nőtől, hogy minden nap fűzőben meg estélyikben rohangáljon, másrészt teljesen "rappergatyás" fazonokat is nőkkel látok az utcán. Sőt, én nem tudom megállapítani 2ezer forintos vagy 50ezer forintos ruhadarab van e valakin. Tehát ennek nem erről kellene szólnia.
2018. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!