Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak! Ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Ismerkedés során milyen megítélésben részesül a másik, ha elmondja, hogy próbál minél környezettudatosabban élni?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.


Tegyük fel, hogy az, akivel ismerkedtek, nem papírzsebkendőt használ, hanem textilt. Soha nem kér elvitelre ennivalót, ha igen, a saját (nem műanyag) ételhordójába kéri, hogy tegyék az ételt. Nem dob ki semmilyen lapot vagy reklámújságot, igyekszik mindent felhasználni pl papírfonással vagy kollázsok készítésével. Nem vesz csomagolt gyümölcsöt és zöldséget, és ezeket mindig a piacról szerzi be.


Írhatnék más példákat is, a lényeget értitek. Hogyan viszonyulnátok egy ilyen emberhez?



2018. okt. 31. 19:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna, tudok én kettőnk helyett is szemetet termelni. Valószinű, őt zavarná ahogy én élek.
2018. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A textil zsepi zavarna, a többi teljesen pozitív
2018. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Tartanék tőle, hogy lesz ebből még konfliktusunk a későbbiekben, mert én nem így élek.
2018. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Textil zsepi zavarna, a többi tök oké.



Szép estét : Egy környezetvédelmi végzettségű férfi.

2018. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"igyekszik mindent felhasználni pl papírfonással vagy kollázsok készítésével"


Tehát a papírgyűjtő helyett otthon gyűjti a szemetet?


Engem nem zavar, de ha nem tetszik neki valami, amit csinálok, tartsa meg magának.

2018. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 peca1000 ***** válasza:
100%

Textilzsepi ok, fonogatás csak akkor, ha a remekművekkel nincs tele a lakás :)


Szex is normál óvszerrel, és nem újrahasznosított papírzacsival :)

2018. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A reklamujsag zavar. Szoval nem a szelektivbe dobod, hanem telezsufolod vele a lakast? Az enyemet tuti nem. Gyulolom a haszontalan porfogokat, ez meg raadasul olcso hatast kelt.
2018. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es persze a zsepi is zavar. A ruhakat tuti nem moshatnad egybe a taknyos zsebkendokkel. Undorito.
2018. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Esetleg mi az a környezettudatos viselkedés vagy tett, amivel egyetértetek, vagy ti is alkalmazzátok?


A papírfonással készült dolgokra van kereslet facebookon anyukás csoportokban, változtatna a helyzeten, ha az illető árulná ezeket? És ha igényes kollázsokkal díszítené a dolgozószobája falát?


Az eddigi válaszokat köszönöm.

2018. okt. 31. 20:46
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem illenék össze egy ilyen emberrel, az biztos. Nem rombolom tudatosan a környezetet, de a fentiek egyike sem jellemző rám.
2018. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!