Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak! Ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Ismerkedés során milyen megítélésben részesül a másik, ha elmondja, hogy próbál minél környezettudatosabban élni?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.


Tegyük fel, hogy az, akivel ismerkedtek, nem papírzsebkendőt használ, hanem textilt. Soha nem kér elvitelre ennivalót, ha igen, a saját (nem műanyag) ételhordójába kéri, hogy tegyék az ételt. Nem dob ki semmilyen lapot vagy reklámújságot, igyekszik mindent felhasználni pl papírfonással vagy kollázsok készítésével. Nem vesz csomagolt gyümölcsöt és zöldséget, és ezeket mindig a piacról szerzi be.


Írhatnék más példákat is, a lényeget értitek. Hogyan viszonyulnátok egy ilyen emberhez?



2018. okt. 31. 19:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#17

A kimérős módszer gazdaságilag nem kifizetődő, mivel a termékek 90%-át az emberek a csomagolás alapján veszik meg.

2018. nov. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom sokan nem értik az eldobható borotvás példát. Lehet, hogy a 10 gyár valamelyike gyártja, de a megszállott bigottság akkor sem megoldás semmire, a környezetszennyezésre sem. Korea egy föld alatti atomrobbantással sokkal nagyobb kárt tesz a környezetben , mint te az egész életedben eldobott szemeteddel. Arra akartam kilyukadni, hogy lassan már egyfajta felsőbbrendőség alakuk ki ezekben az emberekben, akik "tökéletesen környezettudatosak", mert azt hiszik, hogy majd ezzel ők "felülemelkednek másokon". Közben pedig globálisan nézve sok kis fecske sem csinálhat nyarat ebben az esetben. De ők logikailag kb úgy gondolkodnak, hogy "Fúj, a Pistabá' kést vett, ő a gonosz, hiszen rengeteget használtak kést gyilkossághoz, bezzeg én milyen jó vagyok, ollóval vágom a rántotthúst" :D A környezetvédelem jó, a szélsőséges megszállottság rossz.
2018. nov. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Nálam egyértelműen pozitív, igyekszem én is így élni.
2018. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. Ha anyagilag ezt megteheti akkor nem zavarna.

Viszont volt már tisztaságbeteg barátnőm :D Na az.... Maga volt a pokol. Annyi tiszta voltam már hogy sz@rul éreztem magamat XD

2019. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim kisfalukban élnek. Amiket tőlük látok azok alapján nem is értem miért kell sírni a környezetszennyezés miatt annyira egyszerű lenne tenni ellene. Paradicsomos példa: paradicsom termést megmosni vízzel a mosóvízzel visszalocsolni a paradicsomnövényt. Paradicsom feldolgozásakor keletkezett hulladék komposztálható. Üvegből készűlt üvegben tárolható.

Kérdésre válaszoljak. Textilzsebkendőt nem tartom esztétikusnak.

Étel elvitelre? Lehetne vitázni erről,én otthonfőzést preferálom minnél több házilag termelt alapanyagból,de lehet kicsit környezetszennyezőbb mint nagytételben készített étel. Az alumínium ételhordót sem kedvelem meg a saválló is olyan öreges nénis...

Papír. Amit írtál nem tetszik de szelektívbe dobni vagy MÈH telepen leadni sokkal jobb ,esetleg aki fával fűtene papírbriketben is látok fantáziát. Nagyi pl a mosogatóban egy műanyag tálat használ öblítésnél amit 10/90% arányban esővìzzel vegyít így öntözi a virágokat.

Biztos a fa tüzelésen kiakadtatok nos ha van gyümölcsfa virág bokor zöldség a ház körűl erdő a határban akkor a CO2 egyensúly megvan.

Röviden a falusi/kertvárosi élet iránt fogékony hölgyeket kedvelem.

2019. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon pozitív lenne,mert én is környezettudatosságra törekszem(bár textilzsepit én sem használok azért).:)
2019. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!