Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tinderezni egy hónapja, tehát már nem friss a regisztrációm. Match után mindig írok, és nem "szia mizu"-t, hanem reagálok a profiljára, és megkönnyítem a válaszolást is egy kérdéssel a végén. Nem vagyok a legalfább valaki, de nagyon ronda sem lehetek, ugyanis előfordul, hogy egy nap alatt összejön 5-6 match mindenféle fizetés nélkül, pedig eléggé szelektálok. Alapvetően nem hinném, hogy unalmas személyiség lennék. Mérnök vagyok, rengeteget utazok (ebben az évben például 5-6 országban jártam / fogok járni), tanulok, stb. Pénzzel sincs gondom, egyedül is élek és autóm is van. A randi témát sem húzom sokáig, 2. nap már elhívom, ha egyáltalán eljutunk odáig. De nem szoktunk, és pont ez a problémám. Vagy egyáltalán nem válaszol valaki, vagy - túlzás nélkül - végigbeszélgetünk 3-4 órát egy este, és másnap reggel már nem jön válasz. Eléggé el vagyok keseredve már ebben a sikertelenségben. Mit rontok el? Értem én, hogy másnapra jön egy nálam jobb, de ennyire éles lenne a verseny? Ilyen sok ember lenne, aki egyszerre helyesebb, okosabb és gazdagabb nálam, hogy másnap reggelre már nem vagyok elég? Vagy nekem is mindent ki kellene rakni a kirakatba?


25/F


2021. ápr. 30. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért érzed így, mert így lenne természetes

Hogy megtetszik, tényleg megfog valaki

Nem randin válogatsz

2021. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*random nem randin :)
2021. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem, hogy izgat benneteket a gondolat, mégis egy ilyen helyzetben azonnali fagyás lenne nálatok.
2021. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak a személyiség számít. Nálad ez eléggé üres, felszínes, és lapos.

És ez a kérdésből is ömlesztve látszik.

Sajnálom. Egyszer majd lesz egy lány aki nem tud pasit találni, de neked pont jó lesz.

2021. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy végigbeszélgetett este utáni nem válasz egyértelmű. Redva unalmas vagy. A semmiről beszéltek és ez fárasztó. Nincs kedvük folytatni.
2021. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok unalmas"

"Mérnök vagyok, több országban járok évente"

Neeeem nem vagy unalmas, csak mint a zoknikötés.

2021. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó(k)nak: nem kell ennyire erőlködni, semmi szükség három különböző embernek kiadnod magad.
2021. máj. 1. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!