Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el ha randi után nem keresnek a fiúk? 25/L

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 19:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan rossz lennék. Lehet kicsit izgulok, de ez normális, próbálok kérdezni, érdeklődni is. Fogalmam sincs mit kellene csinálnom jobban.
2023. márc. 1. 19:35
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ott, szóval nem saccolhatok és főleg nem tudhatom.

Lehet semmit, csak nincs kémia, az exet siratják, más nőkkel szintén randiznak.

2023. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedsz? Mert akkor arra tippelek, hogy catfish vagy, ergo sokkal jobban nézel ki a képeiden, mint élőben. Erről lehet szó?
2023. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Unalmas vagy, csúnya, rossz a kisugárzásod stb.
2023. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Látatlanban, az én egykori 25 éves (de lelkileg nagyon-nagyon éretlen) önmagamból kiindulva: nem vagy eléggé magabiztos, és nagyon csekély az ember-, valamint az önismereted. Valószínűleg.
2023. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Erre képtelenség válaszolni.


Én például azokat a nőket nem szoktam keresni, akik borzasztó passzívak a randin. Úgy érzem, hogyha én beszélek, akkor válaszolnak, de ha elhallgatok, akkor csendben ülnénk reggelig. Akiknél nem érzem arra a vágyat, hogy újra találkozzanak velem, akiknek csak egy kellemes esti program vagyok, iszunk valamit, sétálunk egyet, de egyébként ennyi.

Ugyanez fordítva, amikor egész este csak magáról beszél, egy pillanatig nem tűnik úgy, hogy én is ott vagyok, vagyis persze, ott vagyok, mint hallgatóság



Az ismeretségi körömben a tényleg párt keresők nagy része kb ezért a két okért nem hív újra egy nőt, de tudok olyat, akinél ha a csaj nem nyomul szexre az első randin, akkor többé nem kell. Nyilván te tudod, hogy milyen típusú férfiakkal randizol.

2023. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Neten ismerkedsz? Mert akkor arra tippelek, hogy catfish vagy, ergo sokkal jobban nézel ki a képeiden, mint élőben. Erről lehet szó?"


Ez valóban gyakori. Elég sokszor randiztam olyan nővel, akinél 3x meg kellett néznem, hogy tényleg őt láttam e a képen (és igen, mindkét nemnél előfordul, hogy 10 évvel, 15 kilóval korábbi képet tesz fel magáról, szóval nem csak a nők csalnak).


Ez amúgy elég kiábrándító, mert normál esetben lehet, hogy még el is tudnám fogadni a "valódit", de ilyenkor egyszerűen átverve érzem magam. Másrészt sosem fogom megérteni, hogy minek egy 20 kilóval korábbi képet feltenni, vagy olyat, amit profin 10 évvel fiatalabbra retusáltak? Mit gondol, hogy a randin majd nem fogom észrevenni, hogy nem kicsit másként néz ki?

2023. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
#7 nem tudom, mit gondolnak, de tényleg sok az ilyen pofátlan. Futottam bele én is jópár ilyen pasiba. Van olyan, akivel 5 éve randiztam és már akkor se volt köze a képeihez, mert sokkal kövérebb élőben, de még mindig azokkal van fent xD És gondolom nem érti, miért nem talál párt.
2023. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: nem nézel ki elég jól élőben.
2023. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Mutass egy kèpet. Vagy ha a mérleg nem üti a 50 kg-ot akkor nem lehet nagy probléma.
2023. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!