Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vannak normális 20-30 év közötti kicsit visszahúzódóbb lányok is akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Csak kipróbálásképp letöltöttem az applikációt és kicsit ledöbbentem. Ahogy látom minden második lánynak a képen kint van a melle, vagy fürdőruhás képet rak ki vagy valamilyen menő(feltehetően drága) helyen ül borospohárral a kezében.


Ezekből a képekből nekem hirtelen az jön le hogy vagy szexpartnert keresnek vagy ATM automatát.


Főként hölgyek válaszát várnám.



2023. febr. 21. 13:56
 1/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Viszont nem minden lánynak van kinn mindene. Bőven van olyan is, aki mentes az ilyen képektől. Szóval lehet látni ilyet is és olyat is, keresgélj, megvan az esélye - már csak a nagy számok törvénye alapján is - hogy találsz olyat, akit keresel. Most már meglehet adni a szándékot is, ha valaki szeretné, érdemes lehet ezt megnézni a profiljánál.
2023. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van pár olyan lány, akinek van megfelelő értékrendje ott. De a többség valóban insta követő gyűjtőkből, vagy promóciós, pénzlehúzós kamuprofilokból áll.

Tettem már többször olyan próbát, hogy különböző képeimmel regisztráltam újra, és szinte mindig ugyanazok a kamu profilok találtak be. :D

Amúgy egy megoldás lehet, hogy mindig balra húzod ezeket a kirakat lényeket. És azokat jobbra, akik szerényebb, de természetesebb külsejűek és az insta elérhetőségüknél többet képesek írni. És így lassan a rendszer ezt a típust dobja majd fel neked.

2023. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az ilyeneknek is a csillagos egekben vannak az igényeik, vagy maguk sem tudják, hogy mit is akarnak. Én pl. Fb társkeresőn meg Badoo-n jelöltem meg rengeteg "átlagos" külsejű, normálisnak tűnő, nem kihívó öltözékű/viselkedésű csajt, akiről úgy gondoltam, hogy nem a pénzt hajkurásszák. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy tolongtak értem, gyakorlatilag alig volt matchem, és ha volt is, 99%-ban azoknak is hiába írtam normális hangvételű, érdeklődő levelet, nem válaszoltak.
2023. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sugarbabyk, csak sexpartnert keresok, nem komoly figurak.
2023. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Biztosan vannak olyanok is.

De miért egy híresen a magamutogatásról ismert platformot választottál arra, hogy visszahúzódó, szolid embereket keress?

2023. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Vannak. Barátnőm is fent volt, én is ott talaltam meg a páromat, akivel már két éve együtt elunk.

Úgyhogy semmi sem lehetetlen, jól kell tudni válogatni és ennyi.


24N

2023. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ritka, mint a fehér holló
2023. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen lányok általában nem a Tinderen vannak, mert ott csak a külső és a felületes értékek számítanak.
2023. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Sajnos máshol is, és a nők részéről is. Tisztelet a kivételnek.
2023. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%

Pasikra is igaz.... Én még nem voltam fent komolyan, de volt egy kamu regisztrációm, mert a barátnőm azt akarta, hogy írjak rá az exére. Hát, ahhoz meg kellett keresni a srácot, szóval jópár napig pörgettük, mire meglett. A kedvencem a bicikliző meztelen pasi volt, ez volt a profilképe. Volt, akinek ki volt írva, hogy ő mennyire érzékeny és komoly kapcsolatot keres, de azért rám írt, hogy mi a kedvenc pózom, mert kipróbálná velem.

Nem nagyon hiszek a Tinderben...

2023. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!