Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el ha randi után nem keresnek a fiúk? 25/L

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
ideje lecserélni az 5 éves képet, amin még nem voltál elhízva
2023. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Engedd el ezt sok f@sz kommentet. Ha valós a probléma, én ezt inkább egy közeli barátnővel vitatnám meg a helyedben, mint itt a sok gyökérrel. (Tisztelet a kivételnek.)


Egyébként nehéz megmondani látatlanban. Általában az emberek online teljesen máshogy viselkednek, mint élőben. Az sem mindegy, hogy milyen srácokkal randiztál.. Nagyon sok a kétbites. Az is lehet, hogy szimplán nem volt meg a kémia, szóval így kontextus nélkül kb bármi.


Én pár alkalom után feladtam a tinderezősdit a sok negatív tapasztalat miatt. (Egy korosztály vagyunk..) Kegyetlen milyen csajok keresik a ""párjukat"" ott. Bár lehet, hogy csak én nyúltam állandóan sz@rba.

2023. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmam sincs mit kellene csinálnom jobban."


Nekünk sincs, mert semmi konkrétumot nem írtál sem magadról, sem a randik lefolyásáról.

2023. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Te kerested bármelyiket? Hány nap telik el kussban mire kijelented, hogy miért nem keres?
2023. márc. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kepeiden jobban nezel ki mint eloben
2023. márc. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Mossál fogat.
2023. márc. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

"Engedd el ezt sok f@sz kommentet. Ha valós a probléma, én ezt inkább egy közeli barátnővel vitatnám meg a helyedben, mint itt a sok gyökérrel. (Tisztelet a kivételnek.)"


Kiváló tanács!


Főként az a része, hogy egy barátNŐ-vel tegye. Hiszen ki tudná jobban, hogy hogyan gondolkodnak a férfiak, mint egy másik nő.


Főleg, ha az a másik nő ráadásul egy barántő, aki szeret is minket, aki rózsaszín szemüvegen át néz, vagy ha nem is, akkor sem akar megbántani azzal, hogy "csajszi, az a baj veled, hogy XY vagy".


Aztán az ilyen őszínte barátnős beszélgetésekből jön ki mindig 2 alapigazság:

- veled nincs semmi baj

- a hibásak a férfiak, az időjárás, a szerencse, a magazinok, akik hibás világképet terjesztenek, a pirézek, vagy bárki más.


Ez persze mindig megnyugvást hoz, hiszen ki tudna bármit tenni a férfiakkal, időjárással, szerencsével, vagy éppen a pirézekkel.


Tudod, mi az egyetlen, amit nem hoz? MEGOLDÁST

2023. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a saját szintedhez képest jobbakkal próbálkozol és ez nem tart sokáig. :D
2023. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
#17: Ha neked olyan barátaid/barátNŐid vannak, akik nem tudnak őszintén véleményt formálni rólad, és tanácsot adni, akkor van egy rossz hírem.
2023. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha randiztunk volna egyszer, akkor meg tudnám mondani. Így? Senki nem fog érdemi választ adni.
2023. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!