Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, sose volt kapcsolatom. Sokszor volt hogy buliban kavartam fiúkkal meg sokat is beszélgetek velük. Elég kommunikatívnak tartom magam ha van önbizalmam. Viszont rám sose olyan szemmel néznek, de például ez rosszabb ha a barátnőmmel megyünk valahová. Mindig mindenki őt nézi ki, én mellette olyan vagyok mint kb egy zsák szemét. Pedig szerintem tök átlagos a külsőm, sportoltam is. Csak valahogy rá mindig másképp tekintenek és én csak b opciónak ott vagyok azért. Ő szőke kékszemű, én barna hajú kék szemű vagyok. Baromi rosszul érzem magam ilyen szituációkban, nagyon le építi az önbizalmam. Nem tudom most tényleg ilyen ronda lennék, vagy senkinek se vagyok szimpatikus xd

aug. 2. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel. ❤
aug. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tetszel senkinek. Mindenkinek más az ízlése. Neked se tetszik minden egyes fiú aki szembejön az utcán.
aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert aki "olyan" szemmel néz rád, azt észre sem veszed...
aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!