Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reménye ennek a kapcsolatnak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.

Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt. Nem takarít, nem mos, ledobálja a ruháit a földre, még a szemetet sem löki bele a kukába. Én mindig megcsinálgattam mindent, de úgy érzem már nem bírom tovább, akármennyire szeretem.

Mielőtt rábólintottam a gyerekre megígérte, hogy többet fog takarítani. A terhesség ideje alatt tényleg takarított, általában rendben volt minden. De az utóbbi egy évben rosszabb mint valaha.

Tegnap összevesztünk, és azok voltak a kifogásai, hogy azért nem takarít, hogy tudjak aludni, meg a kicsiről gondoskodni kell, ja meg hogy magára is kell időt szánnia.

Én éjszaka dolgozok (11-07), az alvásom pedig így néz ki: reggel 8-12, este 18-22. Ettől nem lehetne takarítani?

Az egy éves kicsit bármikor vissza tudja tenni az ágyába és adhat neki játékokat. Magára is tudna bőségesen időt szánni napi egy óra takarítás mellett, nem? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Két éve munkanélküli, otthon van egész nap, és nem tud takarítani? Nekem kell a heti egy szabadnapomon bevásárolnom a hétre és mossak-takarítsak, de soha sem elég. Soha nem tudok eleget csinálni! És akkor nekem dobja a gyűrűjét meg nekem kellene kiköltöznöm!

Mondja meg valaki mit tegyek! A kislányom a mindenem. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám minden nap, de egyedül képtelen lennék gondját viselni munka mellett.



aug. 3. 05:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Minek vettél el egy trehány disznót ?
aug. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
98%
Elfogadtad ,hogy trehány,mikor összejöttél vele.
aug. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Elvakított a szerelem, és eleinte azt hittem meg tudom változtatni
aug. 3. 05:40
 4/62 anonim ***** válasza:
92%

Elvakított a szerelem?

Hát öreg te se vagy 100-as

aug. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez elég nehéz helyzet. Talán inkább privátban válaszolnék, elkerülve azt, hogy összezavarjanak a további válaszok Téged.
aug. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nincs olyan, hogy megtudod változtatni. Ha sikerül is, ideig-óráig tart. Sosem lesz végleges a változás. A feleséged ilyen. Ezt vagy elfogadod, vagy pontot teszel a kapcsolat végére. Középút nem lesz.

Azt mindenesetre be vésheted a fejedbe, hogy nem lehet senki alap személyiségén változtatni, főleg ha maga sem akar változtatni.

aug. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk hasonló a helyzet. Csak én vagyok a "rendetlen". Én vavyok a másik oldal! A férjem betegesen tisztaságmániás, ami társul egy még betegesebb rendmániával! Épitkeztunk, várjuk az asztalost, de isten tudja mikor jön, (van egy db gardrobom 150x200 ahova be kéne férnie az osszes cuccomnak szerinte...) Már a váláson gondolkodom....Akáemrhányszor takaritok, vagy mosogatok, neki az nem jó! Semmi nem elég neki, soha! Pedig takaritok, mosok, én főzök szinte mindig, rengeteg süteményt sütök (azzal pl. elégedett 😏) és a fejem sem fáj soha.... De nem. Nem elég! Semmi. Szóval én kivancsi lennék a feleség véleményére is.

Neki ott a kisgyerek, te mennyit foglalkozol vele? Mi az, hogy adhat neki játékokat??? A te gyereked is, nem? Meg kerdes, hogy mekkora helyen laktok...mert kis helyen nehezebb rendet tartani.

aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
51%
Most kapcsolok! 2 éve munkaneljuli?....nem 1 éves a gyerek?...te f*sz!!!!! Esetleg a szülő ágyrol kellett volna munkába mennie??? Természetesen ugy, hogy ugye dolgozik, mindent megcsinál otthon, ellatja a gyereket haztartást, és közben dolgozik! Hat hogyne! 🖕🖕🖕
aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
98%

Tehát az a bajod, hogy pont olyan, mint amikor elvetted?

A házasságotok lényege pedig az, hogy ki legyen takarítva a lakás?

Egy éves a pici, és a feleséged munkanélküli? Mert ha elmenne dolgozni, lenne aki ellátja a kisbabát? Vagy neked az sem volt előtte egyértelmű, hogy most pár évig otthon lesz?


Először is gondold végig, hogy ha ő azt mondta, hogy menj el és válni akar, akkor neked van-e még lehetőséged ezen változtatni. Arról ugyanis egy szót sem írtál, hogy most milyen köztetek a viszony, mi maradt a nagy szerelemből. Mondjuk ha mindennap megy a veszekedés a kupi miatt, akkor el lehet képzelni.

Gondold át, hogy neki van-e igazsága abban, amit mond. Lehet, hogy te úgy képzeled, hogy egy egyéves gyereket bármikor be tudsz tenni a kiságyba. De ha ez igaz, akkor isteni szerencsétek van. Ebben a korban van a szeparációs szorongás. A középső gyerekemmel például elég durva pár hét volt. Vinnem kellett magammal a wc-re is, különben hányásig sírt, annyira felheccelte magát, ha kikerültem a látóteréből. Megnézném, hogy aludtál volna közben ...


Mondjuk ahogy elnézem, ennek a házasságnak már annyi. Szépen kiköltözöl, aztán megkapod azt, ami annyira fontos: patika rend lesz, senki se csinál kupit.

Vagy: üljetek le megbeszélni, hogy mi lehet erre a helyzetre a megoldás. Ugyanis a házasság nem a háztartásról kéne szóljon, hanem arról, hogy együtt nevelitek fel a gyerekeket, és egy család vagytok. Barátok, szeretők, munkatársak, szövetségesek, cinkosok, játszótársak. Nem csak lakótársak, akik veszekednek a szennyesen, amíg a közös gyerek a rácsos ágyban ringatja magát.


Mindketten hibásak vagytok. Ha te nem változol, nem lesz javulás. Nos, a feleségeden nem fogsz tudni változtatni. De magadon igen.

aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
72%

Érdekesek ezek a kommentek. A férj eljár dolgozni, bevásárol, vezeti a háztartást, főz és annyi kérése van a felesége felé, hogy vegye ki a részét, de még így is ő a szemétláda? Vannak gondok a fejekben.

Egyszerűen ne mosd ki a ruháit és ne takarítsd az ő életterét. Ha főzöl ne kérdezz rá mit enne, döntsd el magadtól. Ha ebből nem fogha fel, hogy gond van válj el. Ki akarná egy szipirtyóval leélni az életét?

aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!