Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyjából mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából mennyi idő után “normális” sírni a párod előtt?

Figyelt kérdés
Egy tök hülyeség miatt történt az egész, és nem akartam volna, hogy lásson. De itt volt a barátom, vacsorát főztem, és ahogy pakolásztam a szekrényben kiesett a lencse, eltört az üveg, és szétszóródott. Az első gondolatom az volt, hogy a nagymamám mindig száraz lencsét szórt szét újévkor az egész lakásban, meg mindenki kabátzsebébe belecsempészte, meg minden, mert hogy pénzt hoz. Gyerekként mindig náluk töltöttem az újévet. Nagyon babonás volt, főleg a nagymamám. Novemberben halt meg, és a temetésén kívül nem is sírtam miatta, tegnapig. De ahogy megláttam a lencsét a konyhakövön szinte azonnal elsírtam magam. Szegény barátom nem egészen értette mi van, nem is ismerte a nagymamám, és csak azt tudta, hogy alkoholista volt, de ettől még én szerettem, és ott sírtam a földön ülve, és meséltem neki a dolgokat. (Aztán megnyugodtam, és befejeztem a vacsorát, ettünk is, meg minden) De csak 3 hónapja vagyunk együtt, határozottan nem kellett volna sírnom…🙈 Egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog. 20L

aug. 1. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes a barátod, akkor tudni fogja, hogy ez egy nagyon emberi dolog és örül neki, hogy megnyíltál előtte és soha, SOHA nem él vissza ezzel.

Egyéb esetben meg minél hamarabb derül ki, hogy egy nyomorult, annál jobb.

aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy oszinte parkapcsolatban termeszetes,h sirhattok egymas vallan. Ettol csak megkozelebb kerultok egymashoz,megerosebb lesz a kotelek,h megajandekoztad a bizalmaddal. Kivanom ,h orokke tartson a szerelmetek.
aug. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen dolog miatt teljesen normális sírni bármikor az ismerkedés során. Hogyha már nálad vendégül láttad a barátod, gondolom komoly a kapcsolat és meg fogja érteni.
aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Meg fog jönni.

Nekem is volt hasonlo kávé borult ki. Én meg azon hogyan takarítom össze mikor a kavéport szinte lehetetlen minden résből felszedni.

Aztan megjött másnap valahogy.

aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy érzelmileg megvisel egy ilyen emlék, főleg, ha valaki fontos volt számodra, mint a nagymamád. Az emlékek és a babonák erősen kötődhetnek az érzelmeinkhez, és néha a legváratlanabb pillanatokban törnek felszínre.


Nem baj, hogy sírtál. Ez azt jelenti, hogy mély érzelmeket élsz át, és ez teljesen rendben van. Az, hogy a barátod előtt sírtál, valójában lehetőséget adott neki, hogy jobban megismerjen téged és az érzelmeidet. Az ilyen pillanatok segítenek az intimitás és a bizalom elmélyítésében egy kapcsolatban.


Ne aggódj amiatt, hogy "nem kellett volna" sírnod. Az érzelmek megélése és kifejezése része az életnek, és hosszú távon ez pozitív hatással lehet a kapcsolatotokra is. Ha szeretnél erről még beszélni a barátoddal, elmagyarázhatod neki a helyzet hátterét és az érzéseidet, így jobban megértheti, mi történt.

aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember vagy érzésekkel, azért sírtál.

Amíg ilyenekért sírsz és nem hiszti meg egyebek miatt, nem hinném, hogy zavarná őt vagy bárkit.

aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antiszociális lény ***** válasza:

Teljesen normális a reakciód, nem kell semmit sem szégyellni ebben. Gondolom a barátod is megértette ezt.


Egyébként nincs ilyen, hogy mikor normális, csak olyan van, hogy mikor nem az.. mármint ha valaki egy hét után elkezd, mert kibukik az, hogy depressziós és végre van aki szereti, na az már problémádabb.. és egy idő után rombolni is tudja a kapcsolatot.

aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt a barátom. Az ő vállán sírtam, amikor közölték velem, hogy a férjem meg fog halni.
aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Meg fog jönni."


Neked. Nem minden nő csak hormon miatt sír. Te lehet.

aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon a válaszokat.

(Nem most esedékes, hogy megjöjjön, és a lencsét nem olyan nehéz összetakarítani, mint a kávét, szóval nem ez volt a gond.)

Aranyos volt, meghallgatott, meg minden. De mondjuk azért nem a vállán sírtam, ő a lencsét takarította össze, meg lehúzta a tűzről a kaját.:)

aug. 1. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!