Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reménye ennek a kapcsolatnak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.

Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt. Nem takarít, nem mos, ledobálja a ruháit a földre, még a szemetet sem löki bele a kukába. Én mindig megcsinálgattam mindent, de úgy érzem már nem bírom tovább, akármennyire szeretem.

Mielőtt rábólintottam a gyerekre megígérte, hogy többet fog takarítani. A terhesség ideje alatt tényleg takarított, általában rendben volt minden. De az utóbbi egy évben rosszabb mint valaha.

Tegnap összevesztünk, és azok voltak a kifogásai, hogy azért nem takarít, hogy tudjak aludni, meg a kicsiről gondoskodni kell, ja meg hogy magára is kell időt szánnia.

Én éjszaka dolgozok (11-07), az alvásom pedig így néz ki: reggel 8-12, este 18-22. Ettől nem lehetne takarítani?

Az egy éves kicsit bármikor vissza tudja tenni az ágyába és adhat neki játékokat. Magára is tudna bőségesen időt szánni napi egy óra takarítás mellett, nem? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Két éve munkanélküli, otthon van egész nap, és nem tud takarítani? Nekem kell a heti egy szabadnapomon bevásárolnom a hétre és mossak-takarítsak, de soha sem elég. Soha nem tudok eleget csinálni! És akkor nekem dobja a gyűrűjét meg nekem kellene kiköltöznöm!

Mondja meg valaki mit tegyek! A kislányom a mindenem. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám minden nap, de egyedül képtelen lennék gondját viselni munka mellett.



aug. 3. 05:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
77%

"Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt."

Kérdező írta, ott van.

aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
61%

"Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.


Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt. Nem takarít, nem mos, ledobálja a ruháit a földre, még a szemetet sem löki bele a kukába. Én mindig megcsinálgattam mindent, de úgy érzem már nem bírom tovább, akármennyire szeretem."


Hülyének lenni szabad. Kamuzni is szabad erőltetett, kitalált kérdésekkel.

aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
76%
#41 Rendben, akkor ő is írta.A többi írásomat viszont fenntartom, mert nem ez a lényeg.
aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
41%

Kitalált, erőltetett, kamu kérdés.

Aki kezdetektől fogva ilyen nő (lenne), hogy mindent én csinálok helyette, akkor nem veszem el.

Ha meg férfiként házicselédet játszom kezdettől fogva, akkor nem háborgok, hanem teljesítek tovább!

aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
49%
Ott elbuktad a kérdést, amikor írtad, hogy kirúgták és nem kap gyest. Ez nem így van. Azok is kapnak kb 200 ezer körüli összeget az államkincstártól a gyermek 2 éves koràig, akiknek nincsen munkaviszonyuk. Testvérem úgy járt, hogy próbaidő alatt lett terhes és ki is rúgta a munkáltatója. Mégis kapott 200 ezer körül gyedet minden hónapban amíg a gyereke be nem töltötte a 2. életévét. Szóval be is fejezheted a kamuzást, mert nagyon átlátszó.
aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem se hihető ez a sztori, de mivel nők kérdése arról szól, hogy hozzámentek lusta here férfiakhoz pedig tudták, hogy azok és még babát is összehoztak neked is csak annyit tudok írni mint nekik: Vagy elválsz, vagy tűröd!
aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%

#45 Mert valószínűleg a testvérednek korábbról volt annyi munkaviszonya, hogy a gyedhez elegendő volt.Sőt, nappali tagozatos egyetemi jogviszony után is jár a gyed.

A gyes az alanyi jogon jár, nem munkaviszonyhoz kötött, viszont az nem 200, hanem 28 500 Ft.Az mire elég?Semmire.

Akinek nincs elegendő munkaviszonya, az nem kap gyedet.

aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk most hogy írod, a testvérem nappali tagozatos egyetemista volt és az első munkahelyén kb 1 hónap után lett terhes. Ugyan a munkáltató megvált tőle, de a minimum gyedet, csedet ígyis kapta. De akkor azért, mert az egyetem beleszámított neki. Én majdnem 10 éve dolgoztam folyamatosan miután terhes lettem, engem ez nem érintett ilyen formában.


Ha meg nem kamu a kérdés, akkor meg nem is értem mit várt a kérdező, ha családot alapított egy olyan nővel aki életében nem dolgozott egy percet sem. Férjem anno 10 évet volt az exével, a nő nagyon nagyon akart tőle gyereket, de hasonlóan léhűtő volt és nem dolgozott. 2-4 hónap után szinte minden munkáltató kirúgta a csajt. Hülye nem volt, nem csinált neki gyereket. Most ha a kérdezőnek nem volt ennyi esze, erre nem tudok mit mondani. Kit mit szakít azt szagol... Inkább a gyereket sajnálom, hogy ilyen kretén családba született.

aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
62%

"Mondja meg valaki mit tegyek! A kislányom a mindenem. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám minden nap, de egyedül képtelen lennék gondját viselni munka mellett."

Mielőtt elvetted, vagy gyereket csináltál neki, akkor sem kérdezted, hogy mit tegyél, úgyhogy légy férfi (ha egyáltalán az vagy) és oldd meg magad! 🤣

aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
33%
Válj el, es rend lesz! Az a legfontosabb
aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!