Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz meglépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz meglépni ezt a szakítást?

Figyelt kérdés

Barátom teljesen jól elvan ebben a nagyon nívótlan kapcsolatban. A legnagyobb baj, hogy soha semmit nem tettem neki szóvá, mert értelmetlennek éreztem. Többet akartam megtudni róla, ennek az lett az eredménye, hogy 11 hónap alatt totálisan csalódott lettem, lelkileg egy csoffadt kóró, mert annyit sem mondott soha hogy szeret.

Nyilván mert van heti 2-3 szex, ennyiszer találkozunk, de nekem ez kevés. Munkában írogat nekem 1-1 sorokat, de a szabadidejében nem beszélget velem még ennyit sem, legfeljebb elalvás előtt egy pár sort hogy jóéjszakát meg hogy melyik nap ér rá. Minden este lefekvés előtt legalább 2 órát játszanak a barátaival, plusz heti 3x eljár edzeni. Körülbelül minden 2. Hétvégén 1 napot a szüleinél tölt, 1 teljes napot meg jellemzően a játéknak áldoz minden hétvégén.


11 hónapja vagyunk együtt, és már most ilyenek vannak, hogy múlt héten elmentünk este moziba, igen, megértem, hogy fáradt volt, de iszonyatosan unta a fejem ránézésre. Ilyen már máskor is volt, hogy zavarta, hogy én este beszélgetni akarok (persze hogy, mert amúgy sem nagyon akar beszélgetni, hát akkor mikor??). Plusz megjegyezte a moziban hogy ma lesz 2. Napja hogy a fiúkkal nem játszunk, na vajon mit szólnak majd.


Én kérek elnézést, hogy nem akarok 0 prioritás lenni egy pasi életében. Sokszor pénteken is átjön 11-kor, én legyek boldog meg szolgálatkész, aztán reggel mondja, hogy aznap ezt-azt-amazt kell csináljon és megy tovább. Ha én megyek át hozzá, mert úgy van kedvem, nem foglalkozik velem, mert meg kell várni, amíg befejezik a játékot.


Persze történt pár jó dolog is, de ìgy, hogy alig szán rám időt, nem akar beszélgetni eleget, mindig a haverok az elsők, családjának bemutatni nem akar (erről többször beszéltem), én nem tudom miért gondolja hogy ez így jó...



Mièrt elég a pasiknak ez??? És mi nők miért nem szakítunk a 3. Red flag után? :(


Atomgáznak érzem magam.



júl. 31. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert azt akarja mindenki, hogy működjön. Reménykedik, hogy jobb lesz valami csoda folytán. És mert nem akar újabb köröket futni idegenekkel.
júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

"Mièrt elég a pasiknak ez??? És mi nők miért nem szakítunk a 3. Red flag után? :("


Miért beszélsz többes számban? A helyes kérdés így hangzik:


Mièrt elég a "pasimnak" ez??? És én miért nem szakítottam vele a 3. Red flag után? :(


Azért elég neki mert szarba se néz téged és azért maradsz vele mert te nézed saját magad szarba! Ilyen egyszerű.

júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ő nem a párod. A szexpartnered. Nincs oka lógni veled ha nem akar. Miről beszélsz te?
júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vivkoo2 válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős de ez a haverokkal játszunk meg 2 napja nem játszunk kicsit gyerekes viselkedés szerintem .

Egyértelmű hogy te veled csak valamit pótol szerintem a testi vágyai kielégítését . Az h nem keresi a társaságod nem beszél veled és nem ilyen kevés kommunikációt folytat veled egyértelmű hogy ő neki nincsenek mély erős erzesei . El van veled … heti 2-3 szor talalkoztok akkor meg kapja amit akar amúgy simán ignorál és élheti az életét .

Tudom h neked nehéz és fáj de becsuld magad ennél többre . Olyat érdemelsz aki értékel .

Én hamar véget vetnék neki. Biztos hogy az elején nehéz és fájni fog de fel fogsz tudni állni .

júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is atomgáz vagy... Na ezt válaszold meg te, hogy miért vagy vele. Ez a te dolgod, szóval gáz olvasni hogy puffogsz, mert te vagy abban a kapcsolatban 11 hónapja, nem más! Őt nem érdekli a szerelem, megvan neki ha heti 3 dugás és szeva.... nőlj fel.
júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

28F és 27N. Ő neki egy kapcsolata sem volt korábban, de most már tudom, hogy miért. Mondjuk soha semmimet nem dicsért a testemen kívül, amit én 200%-ban nem értettem soha, mert 75 kiló vagyok, 40-es ruhát hordok, körte alkat vagyok és korántsem tartom magam sem szépnek, sem pedig szexinek. A saját apám is állandóan azzal traktált, hogy nem kellek komolyra ha nem vagyok elég szép, főleg BTK-n százával voltak a csodaszép, vékony lányok, akiket átlagos dolgok érdekeltek, nem a tanulás, sétálás, természetben gyönyörködés, főzés, rajzolás meg a csajos sorozatok. Sokkal inkább a bulik meg a cigizés, meg ezek a laza dolgok.


Ő volt az első pasim, aki egyáltalán akart gyereket. Ezzel kezdte. A többiek egyik se tudta eldönteni mit akar, meg úgy az élettől. Nem is lett belőlük semmi sajnos, innen-onnan tudom, hogy 30x évesen sincs se karrierjük, se nőjük. Régen ilyen megmentős típus voltam. Azt hittem, majd idővel változnak, tudok segíteni, motivációt adni, hát nem.


A mostani barátom karrierje és fizetése tök oké, van lakása, de hát őt sem tudtam "megmenteni", hogy vágyjon egy komoly kapcsolatra, úgy fest erre nem kellek. :(

júl. 31. 21:27
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Senkinek se fogsz kelleni kapcsolatra hiszen nem vagy rá való! Nézz már magadra. Szexkapcsolatban vagy 11(!!!) hónapja és fogalmad nincs róla. Szakítani akarsz, de mire fel? Nem vagy párkapcsolatban!
júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
6: csak simán tévképzeteid vannak, rosszul választasz, aztán meg legitimálod a hülyeségeidet hogy 'úgy fest, erre nem kellek'.... keress olyan pasit, akinek az a célja, ami neked is, és TETTEKKEL IS EZT BIZONYÍTJA, a duma nem számít. De ne mártírkodj.
júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szerinte abban vagyunk. Az összes barátja ismer és mindenkinek azt mondta, a barátnője vagyok. De szerintem sem több ez, mint barátság extrákkal, pont emiatt írtam, hogy nívótlan és értelmetlen. Tudod, szerintem sokan megyünk bele úgy kapcsolatba, ezt több sráccal is megbeszéltem már, hogy ismerkedjünk, nem tudjuk, hogy mi lesz belőle. Nekem sajnos a testi érintés és a testiség a szeretetnyelvem, amióta nem vagyok szűz, 3-4 randinál többet nem szoktunk várni. Nem ettől függ, hogy szexkapcsolat lesz-e csak. A leghosszabb kapcsolatomban megcsalt a srác, bár sejthettem volna hogy ez lesz belőle, mivel távkapcsolat volt, és velem is azért jött össze, mert már amúgy is a végét járta a dolog az exével. Na akkor full hülye voltam. Itt azért sejthető volt, hogy ő se tudja mit akar, de most már egyértelműen nem kellek többre. Úgyhogy fáj, igen, mert egy időben azt éreztem, nagyon szerelmes vagyok belé, de most már kevesebb lila köddel szerintem a szerelem gondolatába voltam szerelmes. Ezt megbocsátom magamnak 3 év szingliség után, de most már nem tudom hogy kéne válasszak, hogy ne ez legyen. Van amúgy egy "elváráslistám" ami fontos nekem és ez alapján társkeresőkön is szűrtem. De azt nem tudom eldönteni egy pasi helyett sem, hogy szerelmes lesz-e X hónap alatt, vagy sem, akar-e komolyat, vagy sem. Én nem tudom elképzelni a szerelem és döntést első látásra. Ez most 11 hónapig tartott. Tanulópénz lesz. Legközelebb igyekszem célirányos lenni és legkésőbb 3 hónap után tisztázni sorainkat.


Komolyan, korombeli barátnőim fél év után együtt élnek a pasijaikkal, na ez a komoly. Nekem úgy fest, egy komoly se volt eddig. Tényleg nem lehetek való erre.

júl. 31. 21:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz ha nem hagyod, hogy kihasználjanak a pasik.
júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!