Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz meglépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz meglépni ezt a szakítást?

Figyelt kérdés

Barátom teljesen jól elvan ebben a nagyon nívótlan kapcsolatban. A legnagyobb baj, hogy soha semmit nem tettem neki szóvá, mert értelmetlennek éreztem. Többet akartam megtudni róla, ennek az lett az eredménye, hogy 11 hónap alatt totálisan csalódott lettem, lelkileg egy csoffadt kóró, mert annyit sem mondott soha hogy szeret.

Nyilván mert van heti 2-3 szex, ennyiszer találkozunk, de nekem ez kevés. Munkában írogat nekem 1-1 sorokat, de a szabadidejében nem beszélget velem még ennyit sem, legfeljebb elalvás előtt egy pár sort hogy jóéjszakát meg hogy melyik nap ér rá. Minden este lefekvés előtt legalább 2 órát játszanak a barátaival, plusz heti 3x eljár edzeni. Körülbelül minden 2. Hétvégén 1 napot a szüleinél tölt, 1 teljes napot meg jellemzően a játéknak áldoz minden hétvégén.


11 hónapja vagyunk együtt, és már most ilyenek vannak, hogy múlt héten elmentünk este moziba, igen, megértem, hogy fáradt volt, de iszonyatosan unta a fejem ránézésre. Ilyen már máskor is volt, hogy zavarta, hogy én este beszélgetni akarok (persze hogy, mert amúgy sem nagyon akar beszélgetni, hát akkor mikor??). Plusz megjegyezte a moziban hogy ma lesz 2. Napja hogy a fiúkkal nem játszunk, na vajon mit szólnak majd.


Én kérek elnézést, hogy nem akarok 0 prioritás lenni egy pasi életében. Sokszor pénteken is átjön 11-kor, én legyek boldog meg szolgálatkész, aztán reggel mondja, hogy aznap ezt-azt-amazt kell csináljon és megy tovább. Ha én megyek át hozzá, mert úgy van kedvem, nem foglalkozik velem, mert meg kell várni, amíg befejezik a játékot.


Persze történt pár jó dolog is, de ìgy, hogy alig szán rám időt, nem akar beszélgetni eleget, mindig a haverok az elsők, családjának bemutatni nem akar (erről többször beszéltem), én nem tudom miért gondolja hogy ez így jó...



Mièrt elég a pasiknak ez??? És mi nők miért nem szakítunk a 3. Red flag után? :(


Atomgáznak érzem magam.



júl. 31. 20:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8 igazad van, a mártírkodásnak semmi értelme. De visszanézve a múltbeli énemre, tényleg az voltam, meg nagyon anyáskodó, ami nem lehetett túl szexi sem. XD
júl. 31. 21:44
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó megerősítéseket kaptam, milyen irányban meg értelemben változtassak ha sikeres akarok lenni. Talán még nem késő ennyi idősen... hajaj, minden korombeli kollégám már minimum az esküvőjét szervezi, sokan elmentek szülni is. Sok lesajnáló pillantásban volt részem szinglin. Próbáltam nem észrevenni. Aztán persze sokan nagyon örültek nekem, mikor lett barátom végre. Hát, most megint kapni fogom a lesajnáló pillantásokat úgy érzem. Nem kéne foglalkozzak a társas megítéléssel, de piszok nehéz. A barátnőim is elkeltek már.
júl. 31. 21:47
 13/21 A kérdező kommentje:
utóbbi okból kifolyólag magányos is vagyok, mert nyilván mindenkinek a saját élete, családja, gyereke, párja az első most már. Online barátokkal szoktam beszélgetni többnyire, akik szintén ráérnek, mert ők is szinglik. A többiek közül, ha 1-1 embert havonta 1x látok, az már valami, szeretnek meg örülünk egymásnak, de más a prioritás. És igen, szerintem is ezt jelenti felnőttnek lenni, nem az hogy 2 napot hogy bír ki a haverok nélkül...
júl. 31. 21:54
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog hogy nagyon sokan lennenek boldogpk heti 3 talalkozotol. Neked keves sot valszeg komoly problemad van azzal hogy az anyjaval es a barataival tolti az idot. Ha meg mindig veled lenne akkor par ev mulva rajonnel hogy nem maradt senki melletted csak ez a kocsog meg a gyerek. Szoval nekem ez sirasnak tunik. Korai verszivomartir vagy. Keress magadnak gazdatestet.
aug. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jött le mintha nem kapcsolatban lennétek hanem szexkapcsolatban. Próbáltál róla beszélni neki hogy mi bánt? Az én párom is sokat játszott de én nem bírtam 2-3 hónapnál tovább és elmondtam neki,azóta “felhőtlen” a kapcsolatunk. Felfogta és sokkal kevesebbet játszik,a haverjai is megértették hogy van egy barátnője akivel néha foglalkozni kell.

Multkor egyik haverja átjött és ő mondta hogy a barátnőd fontosabb mint a játék és inkább velem foglalkozzon ne a géppel.

Próbálj beszélni vele,hátha észhez tér. Ha nem akkor meg kuka

aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14-es én ezt nem gondolom, már ne is haragudj. Barátnőm fél év után minden hétvégén a barátjánál volt, emiatt tudtak összeköltözni. Pár órás találkák, amiken többnyire csak szex van, meg együttalvás. Kéthetente-háromhetente esetleg van ezenkívül valami. Jó lenne a heti 3 tali, persze. De ha nem beszélünk, nem vagyok érdekes, csak szex van, az nem jó. És nem délután 5-kor jön át, hanem este 10 előtt nem foglalkozik velem.


Semmi nem érdekli, ami az én hobbim, semmi ilyesmire nem lehet rávenni, ha sétálni akarnék a természetben, húzza a száját. Igen, az lenne jó, ha el tudnám neki mondani, mi az, ami bánt.

aug. 1. 07:38
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi és főleg ki az oka, hogy ennyire ritkán találkoztok?
aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17 ha figyelmesen olvastál volna, akkor egyértelmű lenne hogy


1: minden nap 2-3 órát játszanak, ami nem kicsit sok, ha este 6ra ér haza. A háztartást sem látja el így semennyire. Hétvégén nyafog, hogy rengeteget kell takarítani, mosni meg a konyhát rendbetenni. Persze, mert hétközben nem szán rá legalább 30 percet, ami nem lenne nagy dolog, hogy elvégezzen, és ne hétvégére maradjon minden sz*r.



2: Így hétvégén sincs ideje programra, mert vagy takarít, vagy edz, vagy játszik, vagy szülőknél van, de jellemzően minden egyszerre.


3: van; amikor heti 6 napot dolgozik, van, amikor a heti 6 napban van 12 órája is, vagy heti hat nap nélkül 12 órázik. Szinte minden héten van ilyen. A 12 órás napján nem tudunk találkozni, nyilván, de előtte nap sem, mert akkor is edz meg játszik. Amolyan ezzel készíti fel magát lelkileg a szenvedésre.


4: ezek mind-mind megküzdési módok, csak nem éppen egészségesek. Nem szereti a munkáját, de jól kered vele és egyáltalán nem gondolkodik semmiben, ami kevésbé idegesíteni. Hogy mondjam, engem is lehoz az életről, hogy állandóan minden rossz neki a munkahelyével kapcsolatban. Lehet nem keresek túl jól, de legalább élvezem a munkám és nem úgy megyek be minden nap, mint akinek a fogát húzzák. De ebben nem dolgom segíteni neki.


A jaték jobban feltölti meg elvonja a figyelmét az utàlt munkájától, mint a társaságom, oda menekül,ezen nincs mit magyarázni.

aug. 1. 12:06
 19/21 anonim ***** válasza:
És miért alszotok együtt minden éjjel?
aug. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De miért Ő kell, ha Neki nem kellesz komoly kapcsolatra? Ezt gondold át légy szíves! Aki meg komoly kapcsolatot szeretne egy nőtől, az általában nem kell Nekik. Vajon miért is? Lehet hogy Te is tetszel valakinek aki komolyan gondolja, de észre sem veszed. Azt gondolom, amíg nem szakítasz, addig nagyon is megfelelő ez Neked, de vajon miért? Szerintem elemezd egy kicsit ezt a kapcsolatot! Ha egy barátnőd kérdezne ilyent, mint Te, Neki mit tanácsolnál? Próbáld meg azt is megvizsgálni, hogy miért is felel Neked ez még így?
aug. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!