Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám meglépni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meglépni a szakítást?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt. Egy hónapja minden megváltozott... addig minden remek volt mindkettőnk részéről óriási szerelem volt most viszont minden az ellentéte.. mármint a részéről.. így érzem. Én még mindig őrülten szeretem és belehalnék ha elhagyna de tudom hogy mellette se birom tovább.Mindennap megrígat. Ugy érzem sokkal fontosabbak neki a haverjai meg az ivás megigéri hogy felhív és nem hív, nem hív sehová mindig csak a haverjaival bulizik, nem szervez közös programokat:( Távol lakunk egymástól igy is csak hetente 1-2 találkozunk.. Hogy gyűjthetnék erőt a szakításhoz hogy ne dögöljek bele? Vagy még próbálkozzam helyre hozni? És ha igen akkor hogyan? :'(

Lécii segítsetek..


2010. ápr. 19. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam én is.

most lassan 4 évevagyunk együtt. kicsit lecsendesedett az ivással, haverokkal, de a tv-n és a számítógépen kívül semmimás nincs

na meg a hülye családján kívűl. bár nálunk sok egyéb probléma is van ami lassan ahhoz visz hogy szakitsak vele

szerintem adj még esélyt magatoknak és várj

fiatal vagy még,ne kapkod el

2010. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ.

Igen azthiszem még várok:(

2010. ápr. 19. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostis tanulnom kéne de egyszerüen nem tudok másra koncentrálni :'(
2010. ápr. 19. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne fordulj magadba, csak rosszabb lesz. Kérd meg, hogy üljetek le beszélgetni. Légy nyitott hozzá és mond el az érzéseid.
2010. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el én is vártam. Hogy majd megoldódik minden. Most már látom, kár volt.

4 hónapja vagytok együtt és már elromlott a kapcsolat. Én azt szűröm le abból amit írtál, hogy nem érdekled már.

Nekem sikerült kilépnem egy olyan kapcsolatból, mint a tiéd. És nem döglöttem bele a szakításba, pedig nagyon szerettem. Mert aki nem érdemli meg,azért nem érdemes küzdeni. Persze ez két emberen múlik. Ha láttam volna értelmét, én is folytattam volna. Te látod? Mert ha igen, akkor hajrá! Mindent rendbe lehet hozni. Csak akarni kell!

2010. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És még valami! Ha annyira elkeserítő a helyzet, sikerülni fog meglépni azt, amit meg kell. Ha már reménytelen az egész még meg is könnyebbülsz attól, hogy vége. De ehhez tényleg az kell, hogy tudd, nincs más megoldás, elromlott végleg.

Utána nagyon nehéz egy darabig, de túl lehet élni.


Utolsó voltam.

2010. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem:(
2010. ápr. 19. 19:22
 8/8 anonim válasza:

Mond hogy "Húzz anyádba kisfaszú" , ez mindig bejön


C.L.

2010. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!