Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántattok már meg az életetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántattok már meg az életetekben szakítást?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy szakítotattok, de egy idő múlva megbántáttok? Pedig egy idelyig teljesen biztosak voltattok benne, hogy jól döntöttetek? Mi lett a vége? megprobáltátok vissza szerezni az elhagyott félt? Mennyi idő alatt kapcsolatotok? Nálam most hasonló a helyzet..eddig azt hittem tudom ezt akarom..de wháá
2011. szept. 23. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszor szakitottak már velem, de eddig csak egyszer mondtam ki én, illetve mondtam lánynak nemet, pedig nagy volt a csábitás. De egyiket sem bántam meg. Ha már az van, hogy kételkedsz egy kicsit is a kapcsolatban akkor abból jó úgysem fog kisülni. Lépj tovább.


22F

2011. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát amelyiket megbántam az folytatódott, de 2 napig. Amit meg nem én "fejeztem" be, attól most se mondhatom el h. 100% túl vagyok rajt.


Sose bánkódj ezek miatt. Nincs semmi értelme

2011. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig mindig engem dobtak, de rájöttem, hogy jobb is volt így. Ja és nálam volt úgy, hogy vissza akart kapni az exem, de zárt ajtókon kopogtatott.

25N

2011. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én még sosem bántam meg egyet sem... mindig én szakítottam és mindig akkor, ha tudtam, ez a helyes


sajnos a legutóbbi szakítás kényszer volt, meg kellett tennem, pedig még mindig szerelmes vagyok az illetőbe...de azt sem bántam meg, mert tudom, sokkal fájdalmasabb lett volna vele maradni a viselkedése miatt


22/L

2011. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bántam már meg, de úgy néz ki, hogy van esély a közeli békülésre :)

20/L

2011. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amióta képes vagyok érett fejjel, felelősséggel átgondolni egy szakítást, azóta egyet sem bántam meg soha. Egyébként volt olyan, hogy az egyik exem kijelentette a szakításkor, hogy soha nem szeretett és csak arra voltam jó és takarodjak a jó .........(sípszó) az életéből, aztán 2 évvel később ott rágta a küszöböm, aztán hónapokig kepesztett, hogy bánja már, hogy nem adott akkor esélyt magunknak, meg találkozzunk, hoz bort, minden... Csak röhögni és szánakozni tudtam már rajta akkor.


25 N

2011. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!