Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már az életetekben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már az életetekben olyan igazi "filmjelenet"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mint a filmek mikor a pasas v. a csaj meglátja szerelmét mással. Meg ilyesmik... Nekem 1x volt ilyen:D
2011. szept. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy a szakadó esőben csak bámultunk egymás szemébe és egyre közelebb mentünk egymáshoz és végül egy csók, vagy amikor hosszú távollét után ujra találkoztunk, és persze az elválás is ilyen volt :/ habár ez utóbbi 2 nem kellemes :S
2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát még szerencsére nem láttam mással, nem is akarom...

de az a kedvencem amikor csak lazán 1-1 szájrapuszi szándékból olyan csók lesz hogy átáztatja a bugyiját és foltot hagy a nadrágomon, vagy mégjobb ha ez az egész folytatódik az ágyon. esetleg csók közben felkapom és ölemben viszem az ágyig :D de itt a filmekben elsötétedik a kép és csak az ébredést látjuk, mi viszont lejátszuk a köztes tartalmat is :)))

2011. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Te tuti lány vagy h ilyen f@szságokon fantáziálsz. Azok szoktak ilyeneken.
2011. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam mással az utca másik felén, pedig úgy állapodtunk meg, hogy egy adott helyen találkozunk, erre azt észlelem, hogy ott álldogálnak :D Nem azt volt, mint aminek látszott, végül kiderült, de egy pillanatra megállt bennem az ütő.


Volt viszont egyszer egy sokkal klasszabb élményünk. A város fő terén beszélgettünk, úgy emlékszem, valami nézeteltérésünk volt, aztán egyszerre elhallgattunk, egymás szemébe néztünk és vadul csókolózni kezdünk. Akikor abbahagytuk, hatalmas ovációra lettünk figyelmesek az egyik szálloda ablakából :D Ott ujjongtak meg tapsoltak nekünk a külföldi turisták, fantasztikus és zavarba ejtő élmény volt :)

2011. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, volt... tavaly volt egy párom, aki irtóra elhanyagolt, nem láttam csak 2-3 havonta egyszer...így persze, h elkezdtem mással randizni, mikor már 2 hónapja se kép se hang nem volt felőle

az új sráccal egy rock-kocsma volt a törzshelyünk, minden este ott találkoztunk, beszélgettünk, stb. Az exem meg (aki még akkor a párom volt) nem igazán járt ilyen helyekre. Így eléggé meglepett, amikor egyszercsak az új jelölt megkocogtatta a vállam:

-nézd csak, azt a srácot ott a pultnál ismerem. Jó fej...köszönjünk neki? - mire én odanézek, hát kicsit ledermedtem, majd visszasúgtam a srácnak:

-én is ismerem. ő a pasim.


hát ez a jelenet elég filmszerű volt :D az exem persze szó nélkül lelépett miután meglátott minket, én marha meg utána...egy hétig cívódtunk, vissza akart kapni, de nem igazn sikerült változtatnia a hozzáállásán, azóta már a másikkal vagyok

2011. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!