Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reménye ennek a kapcsolatnak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.

Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt. Nem takarít, nem mos, ledobálja a ruháit a földre, még a szemetet sem löki bele a kukába. Én mindig megcsinálgattam mindent, de úgy érzem már nem bírom tovább, akármennyire szeretem.

Mielőtt rábólintottam a gyerekre megígérte, hogy többet fog takarítani. A terhesség ideje alatt tényleg takarított, általában rendben volt minden. De az utóbbi egy évben rosszabb mint valaha.

Tegnap összevesztünk, és azok voltak a kifogásai, hogy azért nem takarít, hogy tudjak aludni, meg a kicsiről gondoskodni kell, ja meg hogy magára is kell időt szánnia.

Én éjszaka dolgozok (11-07), az alvásom pedig így néz ki: reggel 8-12, este 18-22. Ettől nem lehetne takarítani?

Az egy éves kicsit bármikor vissza tudja tenni az ágyába és adhat neki játékokat. Magára is tudna bőségesen időt szánni napi egy óra takarítás mellett, nem? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Két éve munkanélküli, otthon van egész nap, és nem tud takarítani? Nekem kell a heti egy szabadnapomon bevásárolnom a hétre és mossak-takarítsak, de soha sem elég. Soha nem tudok eleget csinálni! És akkor nekem dobja a gyűrűjét meg nekem kellene kiköltöznöm!

Mondja meg valaki mit tegyek! A kislányom a mindenem. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám minden nap, de egyedül képtelen lennék gondját viselni munka mellett.



aug. 3. 05:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
44%

A legnagyobb rendmániásból is képes egy betegség, egészségügyi állapot egy lusta, trehány disznót csinálni. :(

Lásd én.

Szóval előre megmondani, kiből mi lesz, minek a hatására....

aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
85%
De akkor minek kellett a gyerek?? Komolyan nem ertem, az emberek a seggukben hordjak az agyukat avgy mi a franc van??? Tehat osszehazasodtal es gyereket csinaltal egy olyan nonek, akit egyreszt alig ismersz, masreszt nem volt semmi anyagi hattere. Gratulalok, komolyan!
aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
72%

A fejekben kell rendet tennetek, a külső rendetlenség csak a bónusz. Menjetek el szakemberhez, kérjetek segitséget. Egyedül nem fog menni, csak egymás fejéhez vágtok mindent, megölitek azt a kevés jót is ami van.

végül is nem kaptál zsákba macskát, hozta a formáját csak nálad fogyott el a cérna. igaz?

állandó éjszakázós munkahely? van ilyen? max 6 órát vagy olyan állapotban, hogy lehessen veled valamit kezdeni, programok, közös együttlétek vannak, voltak? csak te és ő, séta kéz a kézben?

azt mondod, 12-18-ig van veled élet? minden nap +1 szabad? milyen élet ez?

és ha azt mondod, hogy 12-18-ig amig fent vagy tudna takaritani, azzal azt az időt veszi el amig éppen ébredőben vagy ami alatt éppen hogy egymásra kellene időt forditani egymásra.

Nem ettől a beosztástól sokalt be és tojik az egészre? Ki birja ki ezt épp ésszel?

Megoldás: vált munkahelyet és megváltozik az életed ennyi

aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
25%

Kedves utolsó, tehát szerinted a probléma nagyobb része nem a nő hibája, aki egy trehány, igénytelen disznó szintjén éli az életét? És most jöhettek itt a kisgyerekkel, de ismerek én kisgyerekest, aki tud takarítani mellette. Akkor hogy van ez? Csak annyi, hogy ő igényes ez a nő meg egy idióta.

Kérdező, nyilván a te hibád annyi, hogy nem akartad belátni, hogy ez nem oké, de mivel nem vagy időutazó, így nyilván azt tudom ajánlani, hogy ülj le vele, hogy igenis kell egy kompromisszumos megoldás, hogy bizonyos feladatokat, amiket simán el lehet látni otthon, azt csinálja meg. Pl.: berakni egy mosást azért nem agysebészet meg esetleg elmosogatni, amíg ott a kicsi vele vagy amíg alszik.

aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
66%
Ne védjétek már "szegény" feleséget, különben is írta a kérdező, hogy munka mellett segít otthon! Én özvegyen maradtam egy gyerekkel, és láss csodát, még élek, pedig szószerint mindent egyedül csinálok! Munka, háztartás, bevásárlás, gyerekkel foglalkozás, stb. Ne mondja már nekem senki, hogy egy kisgyerek mellett olyan nehéz elmosogatni, mosni, porszívózni, szóval rendben tartani a lakást. Ja, ha elhanyagolod az más, szinten tartani kell és nem esz meg a retek! Az az igazság, rosszul választottál! Kár volt remélned, megváltozik, hát nem fog, úgyhogy készülj a válásra, vagy nyelhetsz életed végéig. Éljen a "nagy szerelem"!
aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
62%

#7 Akkor nem hasonló a helyzet, mert te megcsinálod amit kell, csak belédköt a férjed, mert kényszerbeteg.

A kérdező felesége meg nem csinál semmit.

aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
45%

16

Igen, nincs is fontosabb, mint a kib*szott rend! Váljatok el, és megkalod amire vágytal, patyolat lakast, rendet

aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
86%

#27 Semmilyen irányban nem jók a szélsőségek.A kérdező egy normál szinten rendezett élőhelyről beszélt, nem arról, hogy nézzen ki úgy a ház, mintha senki nem lakná.

Annyit szeretne, ha ebből a felesége is kivenné a részét, de nem teszi.Felesleges gúnyolódni, ez reális elvárás.

A kérdező ott hibázott, hogy "majd megváltozik"-ra elvette ezt a nőt.

aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező, aki dolgozik és segít is otthon, nem azt várja, hogy full patyolat legyen a lakás, hanem azt, ne legyen már szemétdomb, a kettő közt van átmenet!
aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
70%
Millió anya képes tisztán és rendben tartani a lakást gyerek mellett, szóval a kérdező elvárása nem irreális, érthetetlen számomra, mért támadják egyesek ezért? Az tény, a te hibád, hogy elvetted!
aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!