Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy készítsen nekem reggelit, ezért megharagudott. Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy pénteken itthon lesz, de el kell intéznie valamit. Mindenesetre valószínűleg hamarabb végez, minthogy felébrednék. Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni. Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit. Én nem érzem az, hogy ugráltatnám, csak mert egyszer azt szeretném, hogy reggelivel ébresszen, HA belefér az idejébe. Én csomószor megteszem ezt fordítva, pedig sosem kéri. Csak jól esik megtenni.


jún. 7. 02:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
51%

50, mert engem nem ural a másik megléte. Utálok reggelit csinálni mindenkinek mindig. Ez alól nem lesz kivétel az, akivel szexelek.


Újra mondom, nem a kérés nagysága a lényeg, hanem hogy utálok reggelit csinálni. Aki ezt tudja rólam, de mégis csináltat, az szeret engem? Sokféleképpen lehet ezt forgatni.

okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%

51


Fogalmad sincs, milyen egy igazi párkapcsolat. Nem a szex a lényeg. De nagyon nem.

Az meg, hogy egy vacak reggelit nem tudsz összedobni, és idegbajos leszel egy kéréstől, szánalmas.😂

Lehet lepontozni.

okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
51%

Elmondtam már párszor, elkerülhette a figyelmed, hogy nem leszek idegbajos, csak elkezd gyűlni az utálat a párom felé. És nem "nem tudok", hanem "nem akarok".


A szex meg nem tudom, hogy jön ide. Szerintem sem az a lényeg. Sőt.

okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

#53,

A kérdés szerint nem utál reggelit csinálni, csak szimplán ugráltatásnak véli.

okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
54, és ki szereti, ha ugráltatják?
okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

55


Ha pénz jár érte, akkor mindenki 😂

okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%
56, akkor az nem ugráltatás, hanem munka.
okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
32%

#55,

Akkor nem az az oka, hogy nem szeret reggelit készíteni. Ha pedig azt ugráltatásnak veszi, ha a párja megkéri valamire, amit nem utál, akkor ott valóban szarba se veszi a másikat, főként úgy, hogy ez visszafele gyakori rutin.

Tehát a párja oldaláról ez az "ugráltatás" természetes neki, de vissza már "hogy képzeli".

Én dobnám, az ilyennel max dugás, közös jövő, köszi, nem.

okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"Ha pedig azt ugráltatásnak veszi, ha a párja megkéri valamire, amit nem utál"


De miért csak azt lehet ugráltatásnak venni, amit utálsz? Én magamból indultam ki az utálattal, de OP párja is utálhat reggelit csinálni. De ha imád is, akkor is lehet olyan stílusban kérni, hogy ugráltatásnak érezze.


"főként úgy, hogy ez visszafele gyakori rutin"


A kérdező magától csinálja. Feltételezem, szereti ezt csinálni. Mert ha csak azért csinálja, hogy ugyanezt visszakapja, akkor azt előre tisztázni kellett volna. Legalábbis az én kapcsolataimban nem azért csináltunk dolgokat, hogy ugyanazt visszakapjuk.

okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%
Itt az EGÓ a probléma gyökere. Azért veszi ugratásnak a szimpla kérést is. Le kell gyűrnie az egóját, különben sose lehet normális kapcsolata, mert mindenben alá- és fölérendeltséget, hatalmi viszonyokat lát. Ez megmérgezi a párkapcsolatot.
okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!