Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy készítsen nekem reggelit, ezért megharagudott. Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy pénteken itthon lesz, de el kell intéznie valamit. Mindenesetre valószínűleg hamarabb végez, minthogy felébrednék. Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni. Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit. Én nem érzem az, hogy ugráltatnám, csak mert egyszer azt szeretném, hogy reggelivel ébresszen, HA belefér az idejébe. Én csomószor megteszem ezt fordítva, pedig sosem kéri. Csak jól esik megtenni.


jún. 7. 02:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
75%

#30 De az hol cseszegetés, hogy megkérdezi, hogy csinálna-e neki kaját a barátnője? Nem mondta, hogy márpedig csináljon reggelit neki a csaj, hanem megkérdezte, hogy belefér-e az idejébe, és ha igen, akkor megtenné-e. Ha nem, akkor annyit kellett volna mondani, hogy nem.

(Egyébként alapból nem is tudjuk mi az elintéznivaló, mennyi időt vett igénybe.)

jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
58%
#27 mint látjuk tipikus beképzelt, buta femináci. Ő senkinek sem "hajbókol", nem megy le kutyába miközben egy nyomorult kérdést tett fel a kérdező a lánynak aki hasonló módon prezentálta magát mint a #27!
jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeret eléggé 😞
jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk én főzök, nyussz süt, és emellett úgy kiszolgáljuk a másikat, hogy csak na.

Örömmel.

Sajna a kapcsolatodra ki lehet tenni a "nem nyert" cetlit.

jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
48%

34


Szerintem is, az igazi kapcsolatban mindkettő fél él hal a másikért, örömmel kedveskedik egyik a másiknak

jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 cinderella_ válasza:
20%
Nem hallottuk milyen hangsúllyal kérted. Ott is elcsúszhat a dolog.
okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
40%

Itt azt írják páran, hogy van, akinek nem esik jól megtenni. Szerintem pont itt kezdődne, hogy szereted a másikat, hogy igen, nem esik jól, de a másik miatt megteszed. Lehet önzősködni, de annak a kapcsolatnak annyi is, semmi értelme két olyan embernek együttlenni, akik flegmán nemet mondanak mindenre.


A másik az a duma, hogy ilyenkor szolgának van tekintve a másik... Ez sem igaz egyébként, süket duma, csak arra jó, hogy a másik le legyen koptatva, mert az illetőnek nincs kedve tenni a másikért.


Nekem hiába van kedvem ajándékot venni a másiknak, és így kedveskedni, ha neki ez nem jelent semmit, mert egy szivességnek tud örülni. Szerintem aki nem tud a másikért rugalmas lenni, ott kár eröltetni bármilyen kapcsolatot, és ha ez kölcsönös is, akkor két féltégla került össze, semmi értelme együtt lenni, idegenek, nem szeretik egymást, vagy érdekkapcsolat van.


Újra kellene definiálni, hogy az ilyen unkészséges emberek minek vannak párkapcsolatban, mindent meg tudnak egyedül oldani, mindenki megkeni magának a szendvicset, külön kassza van, szex is lehet egyedül, stb.stb. ... így eljututnk oda, hogy akkor minek az egész, ha ilyen flegma határhúzogatásokról szól minden.

okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
37, szerintem meg ahelyett, hogy két össze nem illő ember erőszakkal tartja egyben a dolgot, szerencsésebb, ha két azonos szeretet nyelvű jön össze. Meggyőződésem, hogy azért van ennyi válás, mert az emberek azt hiszik, ha ész nélkül döntik az energiát a kapcsolatba, olyan dolgokat erőltetve magukra, amit utálnak, a szerelemre hivatkozva. Addig, míg nem jön valami ami elvonja az energiát (gyerek, munkahelyi zűr, betegség) és tádámm, rottyra megy az egész "megváltozik" a gyerek után az ember. Egy francokat, csak már nincs plussz energiája olyan dolgokra, amikre sose kellett volna pocsékolnia.
okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
*mert az emberek azt hiszik, ha ész nélkül döntik az energiát a kapcsolatba, olyan dolgokat erőltetve magukra, amit utálnak, a szerelemre hivatkozva, akkor az működni fog. És egy darabig működik is.
okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

szard le.

ha erre nem képes, akkor valószínűleg ennél fontosabb dolgokra sem. legalább tudod, hogy mit várhatsz el tőle.

okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!