Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy készítsen nekem reggelit, ezért megharagudott. Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy pénteken itthon lesz, de el kell intéznie valamit. Mindenesetre valószínűleg hamarabb végez, minthogy felébrednék. Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni. Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit. Én nem érzem az, hogy ugráltatnám, csak mert egyszer azt szeretném, hogy reggelivel ébresszen, HA belefér az idejébe. Én csomószor megteszem ezt fordítva, pedig sosem kéri. Csak jól esik megtenni.


jún. 7. 02:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

Megkérem a férjemet hogy csavarjon be egy szöget, vagy kiesik a kilincs, megsértődik 😁😁😁😁

Úgy kell szólni mindenért mert semmit nem vesz észre de ha szólok hisztizik 😂😂😂

okt. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
39%
Többet ne főzz neki, csak magadnak. Csak hogy érezze a törődést.
okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem pont itt kezdődne, hogy szereted a másikat, hogy igen, nem esik jól, de a másik miatt megteszed."


Disneyben igen. Meg sokak beteg agyában az a szeretet, ha rosszul érzed magad a MáSiKéRt, meg megteszel olyat, ami fáj, ami undorít, amit nem akarsz.


A valóság az, hogy nekem (és sokaknak amúgy, ha meghallgatod a panaszaikat) nem okoz örömet a kényszer. Elkezdek neheztelni a páromra. Hogy az életem akkor most arról fog szólni, hogy sok kis gyűlölt feladatot megcsináljak meg eltűrjek. És ez egyre jobban gyűlik bennem a harag, és egyszer csak robbanok.


Teljesen más az, ha én szeretek kötni, és szeretlek téged, ezért kötök neked egy szép sálat, mint ezt visszakövetelni. Nem állok oda a párom felé, hogy ha nem tanulsz meg a kedvemért kötni, és nem adod vissza pont azt, amit én örömmel tettem neked, akkor nem szeretsz. Mert a szeretet azt jelenti, hogy azt csinálod, amihez semmi kedved.

okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
27%

43


Basszus, az megvan, hogy a kérdező párjának csak egy szenyát kellett volna csinálnia, de ahhoz is lusta volt, nem pedig sálat kötnie, meg szobrot faragnia...

okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
44, nem számít, hogy mekkora a feladat, a neheztelés ugyanúgy gyűlik. Direkt hoztam fel azt a példát, mert sokan csak így értik, hogy a nekik nem nagy dolog, az másnak lehet az.
okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
40%

45


Pedig krvára nem egy a kettő. Egy szenyát összedobni fél perc. Ha valaki ettől idegbeteg lesz, az eleve nem normális.

Szerintem csak lusták vagytok, meg önzőek.

okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
0%

46, neked nem egy. Másnak igen. Nem idegbeteg lesz, hanem gyűlik a szar.


Szerintem mindenki lusta ahhoz, amihez nincs kedve, és ezzel semmi baj.


"It's not an act of love IF YOU MAKE HER"

okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%

47


Oké, értem. De minek neked faszi?

okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
46%
48, hogy szeressük egymást, támogassuk egymást, megosszuk egymással az örömünket, bánatunkat, az egész életünket.
okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
0%

49


De akit szeretek, annak miért lenne bosszúság csinálni valami reggelt, ha megkér. Nem követel, megkér. Nem a világot kérte, csak valami harapnivalót. Gondoskodás. Ismered ezt a fogalmat? Nálad miben nyilvánul meg a szeretet? A társ nem érzelmi szemetesláda, sem szexgép.

okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!