Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy készítsen nekem reggelit, ezért megharagudott. Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy pénteken itthon lesz, de el kell intéznie valamit. Mindenesetre valószínűleg hamarabb végez, minthogy felébrednék. Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni. Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit. Én nem érzem az, hogy ugráltatnám, csak mert egyszer azt szeretném, hogy reggelivel ébresszen, HA belefér az idejébe. Én csomószor megteszem ezt fordítva, pedig sosem kéri. Csak jól esik megtenni.


jún. 7. 02:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
49%
Én erre élből odavágtam volna neki, hogy lehet orvost keresni az agyrémére.
jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
64%

Amennyiben igaz, hogy te rendszeresen csinalsz neki reggelit, meg főzöl is, akkor igen, tulzas volt reszerol. Oh hat en nagyon orulnek ilyen pasinak :)

3-as menj mar a hulyesegeiddel.. nekem nem lenne fontos, hogy kinyisd a kocsi ajtajat, annyira a virag se.. viszont ha en csinalok neked reggelit, akkor masnap te csinalsz nekem, vagy inkabb főzz vacsorat, ezeket sokkal inkabb dijaznam, mint az ajto nyitogatasokat..ami neked gyakorlatilag semmi faradtsagba nem kerül.. sőt.. a rendszereses főzesert cserebe meg azt is bevallalnam hogy nehanapjan viszek neked haza meglepi sört ;) te meg oromkodhetnel hogy milyen figyelmes asszonykad van :) jo biznisz ugye?

jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd hogy úgy fejezze ki a törődését ahogy akarja. Lehet hogy te szívesen kedveskedsz így, de ő nem. Ezt nem lehet kierőszakolni, majd kedveskedik másképp.
jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
44%
Valóban készíthetett volna reggelit, ha legtöbbszöt te főzöl. De nem ismerjük a full storyt. Nem lehetsz hogy takarítást meg csak ő egyedül csinálja?
jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
40%
#13 valóban nem kell kieroszakolni, de egy intelligens ember felfogja hogy a másiknak lehet az a szeretet nyelve hogy ilyenekkel kedveskedek neki, nekem viszont az erintesek. És akinek van egy kicsi EQ-ja meg IQ-ja az osszerakja hogy hiába adok én neki száz puszit, egy ágyba reggeli sokkal jobban fog neki esni. Hát ha ezt szeretném akkor erőt veszek magamon és úgy is kifejezem néha a szeretetem ahogy tudom hogy ő szeretné. Nem egy agysebeszet. De manapság az az átlagos hogy mindenki teljes mértékben önző.
jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
21%
De érdekes ... én ha szeretek valakit nálam természtes hogy ilyen módon kedveskedek neki, ha meg szépen megkér pláne megcsinálnám.
jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
58%
16, de nem mindenkinek fekszik ugyanaz. Nem mindenki csinálja meg ugyanazt szívesen.
jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ebben igazad van, viszont a kérdező párja is eléggé berágott, normálisan is lelehetett volna ezt kommunikálni, szerintem.
jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy normálisan kommunikálta. Vagy már megbeszélték százszor, és azért rágott be.
jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

#7 Nem szó szerint így tettem fel a kérdést, csak nem a gyakori népére tartozik, hogy mi dolga volt.

Az egész napos döglésről meg annyit, hogy bizonyos okokból adódóan haladni akartam a határidős feladataimmal a munkában, szóval akkor mentem aludni, amikor végeztem, tehát hajnali négy után.

jún. 12. 11:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!