Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne, vagy sem?

Figyelt kérdés

Mélyponton vagyunk és még a szakítás sem kizárt de dolgozunk ezen.


Viszont most évfordulónk van ma. Lenne így értelme bármit is adnom neki vagy "megtartani azt"?


( amugy csak egy kicsi viragdobozra gondoltam) 35f


2023. aug. 25. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Adni mindig van értelme, hogy legalább a te lelkiismereted legyen tiszta. A további események meg majd úgyis kiderülnek.
2023. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Én amikor beszéltem vele errol mikor mi is így álltunk(végét járó kapcsolatban jön az évforduló), én csak azt mondtam ne ajándékozzunk màr majd beükünk valahova(mimt mindig)és elleszünk.

Erre mondta hogy de legalább egy virágoz hagy hozzon. Mindtam nem kell tényleg. Semmit.


De ebből nekem le is esett hogy csak a formularitás miatt adott volna bármit is es nem szívből szeretetből meg az évfordulo vagy emlékek miatt hanem mert úgy szokás/illik.

Ebből ugy tényleg átjött minden akkor is csak magát igazolta.

2023. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem abban az időben olyan kérdéseim voltak hogy mit adjak évfordulóra egy gyökérnek? Talán egy szappant hogy azzal kimoshatja a száját mert mocskosan beszél, vagy vegyek vmi urnát esetleg egy dátummal, vagy valahonnan valami anatomiai gerincet hogy jól jönne neki..?

De kibírtam, hogy nem kap semmit.

2023. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ha te meg akarod menteni a kapcsolatot, akkor adjál. Ha te már belefásultál és azt se bánnád, ha vége lenne, akkor ne adjál.

Én legalábbis így tennék a helyedben.

2023. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Az ajándék is épitheti a kapcsolatot. Én juszt is adnék.
2023. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Én tudom milyen szemét volt es folyamat hazudgált, aljas volt, de itt erre a nagyokos gyk meg lepontoz mert nem fogadok el ilyen embertől egy virágot.(se)

Menjetek a tudjátok hova.

2023. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Mert nem is szívböl lett volna a virag se.

Màsoknak meg ez ha jó, akkor oke.

Nekem nem kell igy virag se semmi.

2023. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha szereted még, adj valamit. Persze nem tudjuk, mi miatt van a szakadék szélén a kapcsolat, ez is számít.
2023. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkeppen megtartanam . Foleg ha megakarod menteni a kapcsolatot
2023. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én adtam neki virágot. Ő nem adott semmit.
2023. aug. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!