Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mérgező kapcsolat?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal, és meséltem neki, hogy a barátnőm és az anyósa mennyire dicsérték, hogy milyen formás lábaim vannak. Erre ő azt válaszolta, hogy hát annyira azért nem. Ez szerintetek is sok, vagy nincs ebben semmi rossz? Én túlzok, ha ezen megsértödöm?

2022. aug. 13. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Inkább örülj, hogy veled van annak ellenére, hogy szerinte nincs formás lábad, mi ez, ha nem igaz szerelem? 😅 31/N
2022. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Erzeketlen tusko?
2022. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy általánosságban hogy viselkedik veled! Ez nem volt szép, ha nem egyedi eset, sokszor bunkó, akkor én otthagynám a helyedben.
2022. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Két eset lehetséges:


1. Szépnek tartja a lábaidat, de jópofiskodva cukkolni akar egy kicsit. A férfiak ebben gyakran nem érzik a határt.


2. Valóban nem tartja szépnek a lábaidat. Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, de sajnos egy idő után lehull a lepel és kíméletlen őszinteség uralja a kapcsolatokat. Egy 10 éve házas ember szinte biztos, hogy nem tartja vissza már magát, ha a felesége a véleményét bármiben kikéri.

2022. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyedi eset. Nem először érzem már csúnya nőnek magam miatta. Soha nem voltam elszállva magamtól, de mióta vele vagyok csak még több komplexusom lett.
2022. aug. 13. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts
2022. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze mindig az van, hogy ő csak őszinte, ha nekem ez fáj az az én hibám, eltúlzom stb.
2022. aug. 13. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg? Miért egy db esetet írsz le. Azt mondd, hogy rosszul bánik veled. Majd pedig vond le a követeztetést, hogy ezt senkinek ne engedd meg!
2022. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A keretlen oszinteseget ugy hivjak: bunkosag.
2022. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: A bunkóság ott kezdődik, hogy valaki öncélúan sérteget, hogy az önbecsülésedet lenyomja. Ez viszont valószínűleg nem öncélú sértegetés volt. Ha a kérdező párjának valóban nem tetszik a kérdező lába, akkor ilyen helyzetben kénytelen a hazudozás és a kíméletlen őszinteség között választani. S nem vagyok biztos benne, hogy a hazudozás ilyenkor jobb választás. Ha ugyanis ez a konfliktus-kerülő eszköz elvárt szokássá válik, akkor is egy ponton túl már tarthatatlan lesz. Szinte minden nő elveszti idős korára a külső vonzerejét. Egy megereszkedett, ráncos bőrű nő pedig már általában a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető szépnek.
2022. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!