Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a kapcsolatban ki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kapcsolatban ki volt a mérgező, bántalmazó személy?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, most ért véget. Én vagyok a férfi, és állandó lelkifurdalásom van, hogy én vagyok egy mérgező, kibírhatatlan alak, de a környezetem mást mond.

Tény, hogy én sokat kritizáltam (hatalmas kosz, rendetlenség) miközben alig segítettem neki ebben. Igaz, sokszor nem is hagyta, mert én bénán csinálom szerinte. Viszont lestem minden kívánságát, a nagy bajban mindig ott voltam mellette, olyan helyzetekben, amikben kevés férfi maradt volna. Azt mondta tesója, olyan vagyok, aki a bajban nagyon jó társ, de a hétköznapokbam elkényelmesedik.

Ő viszont visszaélt ezzel, hogy ennyire szeretem, és volt egy megcsalás is. Soha semmi nem volt jó neki, amit csináltam, állandóan belekötött mindenbe, kioktatott, és tényleg mindig, mindenben neki volt igaza, és úgy forgatta a lapokat, hogy én érezzem szarul magam. Pl az, hogy megcsalt, az is az én hibám volt. Állandó hanguatingadozásai voltak, sokszor teljesen lényegtelen dolgok miatt generált több órás vitákat, majd megint irtó cuki és kedves lett. Azt éreztem, hogy nem szeret annyira, mint én őt, csak kötődik, és kihasznál.

Azóta is hiányzik, mert szeretem, és azon agyalok, hogy nem lehet, hogy én hoztam-e ki belőle ezt az oldalát, én voltam mérgező, és mással tök aranyos meg kedves lesz majd?


2021. dec. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Számít? Már vége.
2021. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Lelkifurdalásra nincs okod, mindketten megéritek ezek szerint a pénzeteket.

Amit tanulhatsz ebből, hogy ha együtt élsz valakivel, akkor otthon is vedd ki a részed a munkából, baszogatás helyett, amennyiben te érzed rosszul magad, és nem változik semmi, akkor ne várj évet, 1-2-3 megbeszélés után érdemes továbblépni, nem nyűglődni a végtelenségig.

2021. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vége ,szóval zárd le magadban is !!!
2021. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tiril ***** válasza:
76%

Ugyanilyen kapcsolatban voltam én is, 5 évig tartott. Ez a mindig a másikat hibáztatom, kiforgatom a dolgokat a saját javamra, hangulatingadozások.. Azt tanácsolták ismerőseim, szüleim második-harmadik évnél, hogy lépjek ki ebből a kapcsolatból mert mérgező. Nem akartam hinni nekik, mert szerettem a baratnőm és mindent megtettem értette. Sajnos ez az egyik legnagyobb hiba amit el lehet követni.


Végül igazuk lett es megkönnyebültem, hogy kiléptem a kapcsolatból. Miután véget ért fura volt megszokni az egészet, de az idö majd helyrehozza.


Ugyhogy fel a fejjel, és lépj tovább, ahelyett hogy a leendő éveid feleslegesen kidobnád a kukába.

2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
A nő!
2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mindketten ludasok vagytok. Állandóan kritizáltátok egymást, és nyilván ez mindkettőtöket mélyebbre süllyesztett. Ilyen spirálból pedig elég nehéz kijönni, csak tudatos munkával lehet.

Illetve igen, a csaj részéről nagyon gáz, hogy mindenért rád mutogatott. Nyilván nem ok nélkül csalt meg, mert annyira hú de jóban voltatok, így neked is van ebben szereped, de senki nem kényszerítette, hogy emiatt beleüljön másnak a farkába, tehát az a döntése, ő felelőssége.

Tanulj a hibáidból, változtass a saját hozzáállásodon, és keress olyan embert, akinek szintén van önkritikája, és együtt tudtok haladni.

2021. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az éremnek két oldala van. Ha ő mesélné a sztorit, nyilván másképp mesélné, mint te.

Egy a lényeg, ha én nem érzem jól magam egy kapcsolatban, akkor megpróbálom megbeszélni, ha nem megy, akkor kilépek belőle. De a megcsalás nem opció, azzal mind a három fél csak megalázza magát. Szerintem ne sirasd ezt a kapcsolatot.

2021. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!