Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mérgező kapcsolat?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal, és meséltem neki, hogy a barátnőm és az anyósa mennyire dicsérték, hogy milyen formás lábaim vannak. Erre ő azt válaszolta, hogy hát annyira azért nem. Ez szerintetek is sok, vagy nincs ebben semmi rossz? Én túlzok, ha ezen megsértödöm?

2022. aug. 13. 21:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10-es. Ha megereszkedett és ráncos lenne nem csodálkoznék, de nem az, még elég feszes, 27 éves vagyok. Ahogy ő kifejtette szerinte az a formás amelyik izmos. Néha arra gondolok, hogy a saját önbizalom hiányát próbálja leplezni vagy nem tudom azzal, hogy elnyom engem. Vagyis ... Ő sem éppen egy hű de jó pasi külsőre, nekem tetszik mindene, kívül belül, de ha őszinték akarunk lenni akkor ez az igazság, de én ezt soha nem tartottam fontosnak, főleg nem bántottam ezért, soha. De ő már megtette velem. Idősebb is mint én 10 évvel. Szóval sokszor csak állok és nem értem. Tudom nem vagyok tökéletes, kicsi cici, kicsi fenék, de ezeken kívül semmi bajom nem volt eddig a testemmel, most van, miatta.
2022. aug. 15. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!