Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább egy mérgező kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy mérgező kapcsolat, mint a magány?

Figyelt kérdés
Valahogy 30 évesen nincs kedvem megint egyedül maradni, és abban a tudatban élni, hogy na én nem kellettem ismét senkinek.
2021. nov. 9. 21:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Mérgező kapcsolatot ne.. nem csak ez a 2 lehetőséged van ezt ne feledd. Kitartás.
2021. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Tudom az emberek milyen. Ott hagynám, és az emberek pletykálnának, hogy én se kellek a kutyának sem.
2021. nov. 9. 21:13
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Inkább mérgezed magad? Akkor csináld. De ezzel garantálsz magadnak egy keserű, boldogtalan életet. Míg ha kilépsz adsz magatoknak egy esélyt, hogy külön külön boldogok legyetek. Sose értettem azokat az embereket, akik nem tudják megélni a szingliségüket, és kapcsolatból kapcsolatba menekülnek. Minél jobban erőlteted, annál nyögvenyelősebb lesz a szerelmi életed. 28/N
2021. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Mérgező kapcsolatnál minden jobb. Miért lennél magányos? Tenni kell, jönni-menni, hamar lesz másik.
2021. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
30 évesen azért az emberek nagy része házasságban él. Ha egyedül maradnék is félnék attól, hogy csak gyerekes apukák találnának meg, amiből inkább nem kérek.
2021. nov. 9. 21:15
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Miért baj az, ha egy 30-as férfinek van már gyereke?
2021. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Inkább a magány, mint egy mérgező kapcsolatban vergődni.
2021. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

5 éve vagyok nem jó kapcsolatban most lépek ki belőle xsak az anyagi dolgok miatt nem egyszerű ( közös szinte mindenünk )

De mérgező kapcsolat hidd el nemjo inkább a semmi!!!!

2021. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%
30 évesen manapság az emberek nagy része házasságra készül, gyereke inkább keveseknek van. Ha falun élsz lehet, hogy mást látsz, akkor ideje tágítani a látóköröd.
2021. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%

"Ha egyedül maradnék is félnék attól, hogy csak gyerekes apukák találnának meg, amiből inkább nem kérek."


Pedig ezerszer jobban járnál egy normális apukával, mint egy mérgező phasszal.

2021. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!