Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mérgező kapcsolatban élek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérgező kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok készülve.

Mindig beleköt a mondandómba, folyamatosan kattogok mit mondhatok mit nem, amit később fel használ ellenem. Érzelmileg zsarol, mert akár több héttel ezelőtti dolgokat is képes a fejemhez vágni, pedig akkor még semmi baja nem volt a véleményemmel. Mindennap úgy jövök el dolgozni, hogy nem tudom mire érek haza. Szakítással fenyeget. Azt mondogatja, hogy én vagyok az önző. Sokszor kérem segítsen otthon, de nem segít, mert mindig azt mondogatja, hogy bezzeg az anyukája jobban csinálta a dolgokat két gyerek mellett is. Folyton a súlyommal szekál, pedig tudja, hogy pajzsmirigy gyógyszert szedek mellette pedig sportolok és diétázom, lassan de biztosan mennek le a kilók. Már enni sem merek előtte mert mindig megkérdezi miért eszek annyit (Kalóriát számolok, de már lassan az 1000 Kcal sincs meg) . Az önbizalmam a béka feneke alatt, úgy érzem nem kellek másnak, hogy ő az egyetlen esélyem. Annyira félek szakítani. Annyira magányosnak érzem magam. Mindig az ő problémával foglalkozunk. Ha én mesélek valamit, vagy tervezek valamit, akkor sajnos nem foglalkozik vele, elengedi a füle mellett. Amikor azt mondtam neki, hogy most volt elég, akkor pedig jött ölelgetett. Nem értem az ilyen embert. Természetesen az elején nem volt ilyen, kedves volt, segített. Aztán szépen lassan leépített.

Ez már mérgező kapcsolat? Élt már valaki ilyen kapcsolatban? Kinál mi fordult elő?



2021. márc. 26. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te most szórakozol?


Mi a jó francnak vagy te még vele egyáltalán?


Igazából azt kérdezném inkább meg, hogy Te normális vagy e.


Térj észhez

2021. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebbe a kapcsolatba neked nincs jövőd. Nem tudnál valahogy kis időre kiszakadni ebből a körből? Mondjuk hétvégére haza látogatni?


Onnan lehet tudni, hogy egy hely nem az otthonunk és nem a szeretteinkkel van tele, hogy gyomorgörccsel mész oda. Ezesetben "haza". Egy otthonnak soha nem szabadna ilyen helynek lennie. Én bármikor mentem "haza" legyen az kolesz, egy bérelt szoba a párommal, soha nem kellett gyomorgörccsel hazavánszorognom, mert mindig tudtam, hogy ott az a hely, ahol meghallgatnak, elfogadnak és szeretnek.

A szülői ház az más tészta, ott én is megéltem azt ami te, és akkor gondolkodtam először, hogy ez nem normális, amikor kollégiumba szívesebben mentem vissza mint "haza". Akkor én már tudtam, hogy kerüljön bármibe az iskola után nem költözök haza.


Neked is el kéne menned valahova, lehiggadni és rendezni a soraid.

2021. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nem is tudom, túl kevés az információ.


Viccet félretéve: persze, hogy mérgező kapcsolatban élsz. Az én exem fele ennyire nem volt durva, pedig ő is eléggé szeretett uralkodni, és szerint is minden más volt a hibás. Mégis szakítottam vele. Te is tedd azt szerintem. Nyilván a te döntésed, de ennél csak boldogabb lehetsz.

2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mérgező kapcsolat. A szavakkal verve könyvet most olvastam el, ajánlom figyelmedbe! Egy ilyen embernek sosem fog senki megfelelni, a saját frusztrációját vetíti ki rád! Hidd el, a tökéletes se lenne jó neki, egyszerűen élvezi, hogy uralkodhat feletted! Ha kritizál, ne védekezz! Egyszerűen mondj ennyit határozottan: hagyd abba!
2021. márc. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!