Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább egy mérgező kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy mérgező kapcsolat, mint a magány?

Figyelt kérdés
Valahogy 30 évesen nincs kedvem megint egyedül maradni, és abban a tudatban élni, hogy na én nem kellettem ismét senkinek.
2021. nov. 9. 21:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem ezt irtam.
2021. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
74%
31# dehogynem. Azért vagy 2 éve benne, mert ha nem így lenne akkor már azóta 4 éve egyedül lennél. Tehát te 2 évvel ezelőtt belementél, és benne is maradtál a toxicban, pedig csak szólok 2 év alatt találhattál volna normálisat. És ne mondd hogy így is kerested. Mert kapcsolatban másik férfit keresni?? Szerinted hány normális férfinek kellenél így?
2021. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2021. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Érdemi vita zajlik itt kérem szépen 😅 jobbnál jobb érvek, csak kapkodom a fejem 😂
2021. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
54%
Pedig valahol igaza van... Simán lehet, hogy azóta már 4 éve egyedül lenne. Én is fiatal voltam, amikor egyedül maradtam, nem 80, nem 40-50, hanem 23 sem. 30 múltam, azóta is full egyedül. Ennyit a "rövid ideig" egyedül maradásról... Nincs abban semmi társfüggőség vagy bármi más kóros, ha valaki nem akarja, hogy így teljen a fiatalsága! Nem mindenkinek van akkora mákja, hogy "normál" időn belül eljön az a férfi az életébe, akinek "kell". Aki szerencsés, az könnyen okoskodik.
2021. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
37%

Igazat adok neked, kedves Utolsó!

Itt megfigyeltem, hogy mindenki pökhendien kioktatja, leoltja a másikat. Szóval, aki 8 éve párkapcsolatban él, az ne akarja meggyőzni a másikat, hogy miért jobb két év szingliség! Előbb próbálja ki ő, aztán akkor jöjjön.

Egyébként felfigyeltem, hogy ezen az oldalon mindenki csak kioktatja, leoltja a másikat, arra azonban már nem futja, hogy esetleg meg próbálja érteni s másik ember lelkivilágát, a dolgok valódi hátterét.

Sok esetben igazán ssjnálom a kérdezőt, mert nem kap jóindulatú válaszokat, hanem mintegy keresztre feszítik itt

2022. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
75%
Ja és még egy. Ha nem akar valaki két évig egyedül maradni, akkor nem akar. Ehhez teljes mértékben joga van, valamint, hogy úgy élje az életét, ahogy ő szeretné. Mi lenne, ha végre tiszteletben lenne tartva az ő elgondolása.
2022. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%

36: Részben nagyon egyetértek, részben nem. Azt hogy sokszor nagyon rosszindulatú válaszok születnek indokolatlanul, azt volt szerencsém látni. Tavaly összehaverkodtam innen egy csajjal, és mutatta a válaszokat amiket kapott. Néhánytól felforrt az agyvizem, mert nagyon undorító módon fogalmaztak... (Elismerem: Sajnos nekem is sikerült már olyan választ adnom, ami nem volt sem kulturált, sem adekvát.) A magam részéről nem tudok megférni kifejezetten ostoba emberekkel, akik mindössze önigazolást keresnek az elkövetett hibára. Őszintén... Mi a tököt gondoljak olyanokról, akik egy anonim fórumon is hazudnak, meg mindenki hülye csak ők helikopterek?

Viszont sok esetben nem tudok én sem a jó ízlés határain belül fogalmazni olyan emberekkel szemben, akik s*ggf*j módon viselkednek vissza-visszatérően. Az igazságtartalmat elismerem - akkor is, ha nagyon csekély. De maga az igazságtartalom nem ruház fel senkit többletjogokkal. Főleg nem mások rovására.

Az, hogy a válaszolók a saját tapasztalataikat hozzák ide, az önmagában nem volna gond - ha sokak józan ítélőképességét nem homályosítaná el a frusztráció. Meg sokszor a meg nem élt vágyak - kinek ez, kinek az. Ami miatt személyesen ki vagyok akadva, hogy képtelenek pártatlan, objektív választ adni - mert frusztráltak.

2022. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
66%

#38

Ezen sz oldalon sokféle ember megfordul, hisz ez egy anonim, nyilvános fórum. Természetesen vannak kamukérdések, kamuszemélyek, ahogy írod, akik önigazolást keresnek. Sokan idejönnek nyafogni, az is igaz.

No de... Van, aki tényleg végső elkeseredésében kitesz egy kérdést, mert sos segítséget vár. Erre kapja a leoltásokat. Nem tudhatjuk, hogy milyen közegben él, mi váltotta ki azt a helyzetet, ami miatt itt próbálkozik.


És igen. Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy az adott probléma megoldása egy két válaszadónak semmiség, másnak viszont nagyon is nehéz. Két egyforma ember nincs. Na, erre véloztam, amikor azt írtam, hogy bele kell élni magunkat a másik ember helyzetébe.

S ez számomra is jó tanulság.

Pontosan ezek miatt nem fogok ide ssját kérdést kitenni, mert nem fognak szétoltogatni. Ha valamire szükségem lesz, megoldom másképp. Egyébként én a kérdezőnek próbálok segíteni, a többi kommentelővel pedig nem óhajtok semmiféle vitába beleállni.


Jó, tudom, hogy ez most megint nem a kérdésre volt válasz.

2022. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
66%

Még egy bocsánat: valamilyen szinten mindenki a saját tapasztalatát hozza ide.


Aki pedig frusztrált, az evidens, hogy nem tud tárgyilagosan gondolkodni, mert nem látja a fától az erdőt.

2022. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!