Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább egy mérgező kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy mérgező kapcsolat, mint a magány?

Figyelt kérdés
Valahogy 30 évesen nincs kedvem megint egyedül maradni, és abban a tudatban élni, hogy na én nem kellettem ismét senkinek.
2021. nov. 9. 21:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem normalis az ha egy huszas harmicas negyvenes egyedul él evtizedeken at
2021. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%

#20 Igen az ember társas lény!

Senki nem mondta, hogy évtizedeken át kell egyedül élni! Én ilyet nem írtam, ezt csak te gondoltad hozzá, mert rettegsz, ha egyedül kell lenned! Erről beszéltem!

De azt hiszem az se normális állapot, ha valaki egyik kapcsolatból a másikba vándorol (liánozás)! Még fel sem dolgozta az előzőt, de már benne van a következőben, mert retteg, mi van ha egy pár hónapig egyedül kell lennie!

30 évesen meg aki ettől fél, annak tényleg pszichológus kell, és nem azért mert az valami "ördögtől való dolog" lenne! Egyszerűen nem szabad ennyire félni! Mintha nem tudna egyedül létezni, ellátni magát, dolgozni stb. egyszóval: élni!

Mi lesz veletek később? 40-50+ évesen? Akkor is történhet bármi, ami miatt egyedül is helyt kell állni az életben!

Még egyszer leírom: Nem azt mondtam, hogy hosszú évekig kell egyedül lenni, de nem kell benne maradni egy mérgező kapcsolatban, ahol a másik "kapcarongya" vagy, csak mert júj, egyedül maradok!

Gondolkozzatok, magatoknak ártotok, nem nekem!

2021. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
28%

Csak en a mergezo kapcsolatom elott 2 evig a mergezo kapcsolatom 2 éves azaz osszesen 4 éve lennék egyedul. Ma is keresem mellette a leendo barátom.

En igy ertettem inkabb a mergezo kaocs mint lassan 4 éve egyedul.


Eleve azert is mentem bele mert 2 ev egyedullet utan en már nem voltam hajlando semmikeppen még egy napot ffi nelkul tolteni. Jott a depresszio meg minden ami kell az ongyilkossaghoz. Megálljt mondtam.


Elmehetnek a pszichologusok a fr.ncba. ne olyanok irjanak szakirodalmat az egyedulletrol akiknek kapcsolata van.


Kerdezzuk meg az egyedul élő nyugdijasokat pl. Agyilag le is épulnek egyedul.


Sot ki van mutatva az is hogy akik kapcsolatban élnek hosszabb ideig élnek a magányosok korabban epulnek le es halnak meg

2021. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
85%

"Elmehetnek a pszichologusok a fr.ncba. ne olyanok irjanak szakirodalmat az egyedulletrol akiknek kapcsolata van."

Te fogod megmondani itt a tutit , az orvosok helyett?! Jaj de jo ! Szornyu , hogy igy latjarok a dolgot! Mintha kisgyerekek lennetek! Mintha szuksegetek lenne valakire, aki megmondja hogy eljetek. Egyedul elek , es hosszutavon tervezek is egyedul maradni , a szabadsag erzese leirhatatlan! Surgosen keressetek fel egy orvost.

2021. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo , az emberek akkor fognak csak igazan pletykalni , amikor megtudjak , hogy milyen kapcsolatban maradsz benne , es onkentesen beallsz felmosorongynak !
2021. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
73%

#23 "En igy ertettem inkabb a mergezo kaocs mint lassan 4 éve egyedul."


Honnan tudod, hogy 4 évre egyedül maradtál volna? Te olyan rossz ember vagy? Én ugyan nem ismerlek, de azt gondolom, hogy nem!

Fiatal vagy, de nulla az önértékelésed! Már el is "kapáltad magad" erre az életre?!


"Kerdezzuk meg az egyedul élő nyugdijasokat pl. Agyilag le is épulnek egyedul."


Egy fiatal nő ne hasonlítgassa magát egy 80 év körüli nyugdíjashoz! Egy idős ember élete teljesen más, mint egy fiatal emberé!

Gondolom van munkahelyed, vannak munkatársaid, van baráti köröd, eljársz néha szórakozni, esetleg sportolsz stb...

Nehogy már ez az életforma összehasonlítható legyen egy idős nyugdíjas életével!

Csak rajtad múlik, hogy mit hozol ki az életedből!

Ha egész életedben egy "bántalmazó" (lelki) kapcsolatban akarsz élni, azt magadnak köszönheted, mert nem teszel ellene!

Előtted az élet, van egy csomó lehetőséged, csak meg kell találnod, és tenni kell érte! Ha pár hónapot egyedül is maradsz, nem fog kitörni miatta a III. világháború elhiheted nekem! :)

2021. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
18%

En keresek mellette is mást. Komolyab nala eddig csak rosszabbak vannak a "piacon"


A kisebb rosszat választom a 3 opciobol

1.vagy egyedul éveken át (keresek vkit, senki nincs)

2.jelenlegi mergezo kapcsolat ( aki mellett keresek mást, de addigis van vki)

3. Kapcsolat egy random igenytelen emberrel vagy barki olyannal aki a 2.-nál rosszabb (aki mellett keresnék mást)


2-es opcio van jelenleg ervenyben

2021. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen embert hívják kapcsolatfüggőnek. És egyre több ilyen van. Aki nem tud önmagával mit kezdeni, úgy érzi egyedül nem teljes ember. Hihetetlen hogy huszon harmincas emberek haldokolnak 2 év szingliségtől... Mi lenne veletek ha 40, 50 vagy 60 évesen maradtok egyedül és valószínű akkor is keresnetek kellene egy társat. Komolyan fiatal nők, férfiak, dagonyáznak az önsajnálatban, öngyilkosságon gondolkoznak... Wtf??? 2 év szingliség miatt? Igaza van az előttem szólóknak, te alakítod az életed, tegyél érte. És valószínű, azért nem találnak az ilyen emberek párt mert annyira rá vannak görcsölve, hogy kell már valaki, hogy a normálisabbját elriasztja. Senki nem akar egy mentálisan labilis embert a nyakára. Ha szakítani akarna veletek az álompasi, akkor is ezzel jönnétek, hogy jó akkor öngyilkos leszek??? Nagyon sürgősen keressetek fel orvost, nem pszichológust, hanem pszichiátert, hogy segítsen, mert ez már nem egyszerű szomorúság, hanem valamilyen mentális zavar. Lehet egy súlyos depresszió, amit kezeltetni kell! 28/N
2021. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
28%
Legxel te egyedul 4 5 évig.
2021. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%
29# te jós vagy? Hogy előre tudod 4-5 évig egyedül leszel?? Mondjuk ilyen hozzáállással biztosan. Ha én férfi lennék menekülnék az ilyen nők elől. Kérlek én nem lennék egyedül, hiszen 8 éve kapcsolatban vagyok, nem kapálóztam a férfiak után. Elevd úgy mentem bele, hogy hosszútávra tervezek. Nem pedig "áhh nem is tetszik, nem működik köztünk semmi, de ne legyek egyedül". Szánalmasnak érezném magam. És biztosíthatlak, ha ma véget érne egyik percről a másikra, akkor se szaladnék rögtön egy másik férfi karjába. Idő mire meggyászol az ember egy kapcsolatot, aztán meg jön az új férfi amikor jönnie kell. De aki, úgy áll hozzá, hogy minden nap azon kattog mikor lesz már pasim? Mikor lesz már pasim?? Kullancs módjára kapaszkodnál valakibe, persze, hogy nem találsz senkit. De ha neked ez, jó akkor ne panaszkodj, hogy x éve toxic kapcsolatban vagy. 28# vagyok.
2021. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!