Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább egy mérgező kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy mérgező kapcsolat, mint a magány?

Figyelt kérdés
Valahogy 30 évesen nincs kedvem megint egyedül maradni, és abban a tudatban élni, hogy na én nem kellettem ismét senkinek.
2021. nov. 9. 21:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

Mérgezzenek, vagy ne. Én az utóbbit választanám.

Illetve választottam is. Nincs farok, de jól elvagyok. -stressz az életemből, nem kell idegeskedni, hogy no mikor köpnek már megint pofán. Az meg, hogy ki mit gondol a kapcsolati státuszomról... pff. Aki nekiáll véleményt formálni róla az egy nyomoronc. :D

2021. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
Én inkàbb fordítva gondolom!
2021. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok gyerekes apuka, csak egy egyedülálló.

Esetleg ismerkednék. Rám írnál? (F39)

2021. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
#13: Én azért meggondolnám. Nem lehet lelkileg rendben az, aki inkább mérgező kapcsolatban van, mint egyedül.
2021. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
17%

2 hete lett vége egy ilyen kapcsolatomnak. 4 evet voltunk együtt, és szintén 30 vagyok, hasonló felelmekkel :)

Ha gondolod írj!

2021. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy maradj benne! Legalább lefoglalsz egy mérgezőt, aki addig se minket, normálisakat keserít. Én a társfüggőket kötelezném rá, hogy maradjanak a pszichopatájukkal😂
2021. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
45%
Neked igen, úgyis itt vergődsz már hónapok óta :D
2021. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
21%

Én is mérgezőben vagyok.

Nekem teljesen jo addig mig nincs másik barátom. Inkább, mint egyedul. Az sokkal rosszabb volt a mostani baratom elott. Az a magányérzés.

2021. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%

A pszichológusok szerint aki nem képes egyedül élni, "nincs jóban" önmagával, az nem fog tudni kialakítani egy normális hosszútávú kapcsolatot sem!

Nem normális, hogy egy 30 éves inkább van egy "mérgező" kapcsolatban, minthogy egyedül lenne egy rövid ideig, "építené" saját magát főleg lelkileg, dolgozna az önértékelésén!

Hiába van valaki kapcsolatban, ha társfüggő, mint a #18 is!

Az ilyen emberekkel bármit meg lehet tenni, nem kell csodálkozni ha "felmosórongynak" használják őket!

Mi történik ezekkel az emberekkel, ha valami miatt a párjuk szakít velük, vagy történhet bármikor bárkivel haláleset(ne történjen)! Akkor mi lesz azokkal akik képtelenek egyedül élni?

Aki ennyire társfüggő (még ha azt is hazudja önmagának, hogy nem), pszichológus vagy coach felkeresését javaslom!

2021. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
29%
19 lehet egyedul elni de az ember tarsas leny es ez termeszetrllenes allapot. Ezt ugy elfelejtik a pszichologusok.
2021. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!