Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy készítsen nekem reggelit, ezért megharagudott. Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy pénteken itthon lesz, de el kell intéznie valamit. Mindenesetre valószínűleg hamarabb végez, minthogy felébrednék. Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni. Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit. Én nem érzem az, hogy ugráltatnám, csak mert egyszer azt szeretném, hogy reggelivel ébresszen, HA belefér az idejébe. Én csomószor megteszem ezt fordítva, pedig sosem kéri. Csak jól esik megtenni.


jún. 7. 02:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
30%

Kölcsönösség????

Kérdezd meg mi esne jól neki!!!

Én pl szeretem a táskákat, cipőket, parfümöket, nyaralásokat!

Igen, szoktam főzni, mosni, takarítani, de mivel ő viszonozza is ezért nem okoz gondot.

jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb pali csak elvárja a gondoskodást de nem nyújt semmit, itt a gond!
jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
37%
Miért van az az érzésem, hogy nem igazán egy a szeretetnyelvetek? Az oké, hogy te szeretsz főzni, de lehet ő kevésbé. A házimunkákban kiveszi a részét? Ő hogyan mutatja ki a törődését?
jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
54%
Lehet szívesebben készített volna reggelit amikor jobban ráér, és nincs intéznivalója előtte.
jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
57%

Ha valódi ez a kérdés és nem uszítani akarod a válaszolókat, értsd nők versus férfiak akkor a barátnőd femináci vagy azért mert azt hallgatja barátnőitől, hogy ne hagyja magát csicskáztatni, a volt párja ugráltatta, vagy az anyja, valamelyik női rokona, barátnője ugrál a párjának és ő nem akar ugyanúgy járni.


Emiatt a rész miatt gondolom így:


"Ő meg megsértődött, mert tőle ne várjam el, hogy kiszolgáljon, és hogy ilyet bunkóság kérni, neki ettől a kéréstől olyan érzése van, mintha ugráltatnám.

Egyébként főzés téren olyan a munkamegosztásunk, hogy többnyire együtt főzünk, vagy kifejezetten én főzök neki, az ritkább, hogy egyedül csinál valamit."


Nagyon, de nagyon odafigyel rá, hogy még véletlenül se lehessen csicska.


Tehát vagy elmagyarázod neki, hogy csak megkérted mert jólesett volna és ha megérti rendben van, vagy meg se magyarázod neki hanem inkább elhagyod.

jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem "femináci" egyszerűen csak kihasznál téged. Nem maradnék vele együtt. Főleg, hogy én rám kenné a saját sz*rját.
jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
10%
Biztos hogy nem csinálnék reggelit egy ilyennek (de amúgy sem szoktam). Remélem ez csak valami szokásos trollkodás mert viccnek is rossz. Szóval én elvagyok valamit intézni, aki meg otthon héderel az azt gondolja hogy én csinálok neki reggelit amikor hazamegyek és még mindig ott fetreng? Miféle here az ilyen? Keljen fel és egyen. Mondjuk az ilyen típusú embernek biztos hogy nem ez az első ilyen megnyilvánulása szóval bátran kijelentem hogy egy ilyen here óriáscsecsemő nem lehetne a párom.
jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
60%

"Megkérdeztem, hogy ha belefér az idejébe a fontos dolga után, akkor tudna-e nekem reggelit csinálni, mert jól esne arra ébredni."


Egy kérdés volt és azon kiakadt? Nem lenne tovább a párom. Gyerekes nagyon.

jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%
#27 Milyennek? A kérdező azt írta, hogy többnyire ő várja kész reggelivel a csajt. Meg annyit írt, hogy nem lustaságból aludt sokáig, hanem dolgozott hajnalig. Erős túlzás ennyiből leóriáscsecsemőzni valakit.
jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
19%
#29 akkor sem cseszegetem a másikat aki lót-fut a városban, hogy csináljon már kaját is ha hazajön. Felkelek, eszem valamit, könyörgöm, gyerek vagy mozgássérült vagy mi a kérdező?
jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!