Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-23 éves közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-23 éves közötti lányok miért ilyen droidok? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én gondolkodom hülyén,de ez 10 éve nem volt így!30/N
2010. okt. 9. 16:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ha vki fiatalon kezdi, hanem ha ész nélkül csinálja. =) Egyébként kitartás kérdése. Ahogy elnézem a "kedves" kérdező reagálás helyett elmenekült. Ennyit az érett korosztályról.
2010. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
:D..igen,nem sokáig bírta a kiképzést:D
2010. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, ha nem bánjátok.

Először is, mint már írtam, azt gondolom, a kérdezőnek alapvetően igaza van. És akik azt írják neki, hogy az ő leendő gyerekének semmi köze a mostani generációhoz, az téved. Minden okunk megvan azt hinni, hogy ez a mostani beteg nemzetség hasonló szellemben (azaz sehogy sem) fogja nevelni a leendő gyerekeit. Én magam sok kérdésben kifejtettem, mi a véleményem a kortársaimról (nemcsak a lányokról!).


Másrészről viszont én is nehezen hiszem el, hogy a kérdező 30 éves. Ezt a benyomást főleg ez erősíti bennem:


"A kérdés után közvetlen vázoltam hogy mire gondolok nyomikám!"


Én nem hiszem, hogy egy 30 éves nő így írna. Ha igen, akkor ott lehet, hogy gondok vannak. Persze én nem akarom itt kioktatni a 18 éves fejemmel, de ha hazudik a koráról, akkor nem értem, hogy miért teszi. Ha tizen- vagy huszonévesként ír ilyet, itt akkor is komolyan vesszük.

2010. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

ma 18:34


Nem menekültem el semmi elől,több kiképzést kaptam már az élettől mind amit eltudsz képzelni!Amúgy nem vagyok kocka,nem figyelem egész nap a kommentdjeidet bocsi.Én nem értem hogy ezen a kérdésen mit nem lehet megérteni?Feltedtem egy tök egyszerü kérdést,amire egy tök egyszerü véleményeket vártam!Amit az utolsó hozászoló megértett,nem értem te miért nem!Az igaz lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést!ÍGY KELLETT VOLNA:


MIÉRT ILYEN ELKORCSOSODOTT A MAI FIATALSÁG?


Ez így érthető?


Mindenki azt ezen az oldalon magárol amit akar,akár lehetnék 70 éves nénike is,de lehetnék 18 éves suhanc is!De a lényeg nem ez,de már mondtam!

2010. okt. 9. 19:20
 45/49 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem a csillagog háboruja de nem rosszn az elnevezés heeeeeeeee te mo
2010. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Én még annyit fűznék hozzá,hogy én hiába nevelem jól a gyerekemet ha az iskolába egy idiota halálra veri,vagy megkéseli esetleg szétlövi a fejét!!Mert mostanába volt egy pár ilyen eset!
2010. okt. 9. 19:34
 47/49 anonim ***** válasza:
Ja,a tied kéne!
2010. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
MTV meg ilyen bu-ziságok, hogy dzsörzi sórsz vagy mi a tököm.
2010. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

ma 21:04


Ott a pont!ilyenekre vagyok kiváncsi,hogy más is észre veszi ezeket a szarokat!köszi a választ!!

2010. okt. 9. 22:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!