Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-23 éves közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-23 éves közötti lányok miért ilyen droidok? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én gondolkodom hülyén,de ez 10 éve nem volt így!30/N
2010. okt. 9. 16:58
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok hülye,vagy képzelődöm,de az én korosztályom így gondolja,meg az idősebb is,hogy bár tény hogy régen is voltak ilyen lányok.De ami most megy az már egy vicc,csak elég kimenni az utcára és egy két beszélgetést elcsípni!Csak az a különbség hogy minket még akkor meglehetett fegyelmezni,mert a tanárnak volt szava,meg a szülőnek!Most a diák veri a tanárt,meg a szülő a tanárt!Régen nem volt ilyen!Most már a tanár csak dísznek van benn az iskolába,mert ugye már szólni se szólhat a kis csitrire!Magyarul azt csinálnak amit akarnak,mert a tanár ugyse szólhat,mert ugy is ő huzza a rövidebet!A szülőkről meg nem is beszélve,a kicsi gyereknek új telefon van megkapja,mert a pistikének is az van!Ha ő új cipőt akar,anyu megy és veszi egyből!Hozzá szoktak ehhez,és már úgy gondolja minden jár nekik!Szólni már nem lehet neki!
2010. okt. 9. 17:21
 12/49 A kérdező kommentje:

ma 17:15-nek


Nem az én türelmemmel van baj ember,hanem azzal hogy én hiába próbálok értelmes gyereket nevelni belőle ha az iskolába meg a közösségekbe csupa idiotával van együtt!Amúgy igen mondhattam volna azt is hogy 14 évestől mondjuk inkább 22-ig!Ígí jobb lett volna!De teljessen mindegy ilyen szempontból,mert aki hülye 20 évessen is,az 24 évessen is az marad!

2010. okt. 9. 17:27
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

"Nahát ez az kisanyám hogy még ez se jut el az agyadig!"

inkább tegyél fel érthető kérdést, akkor talán eljut az agyáig.... többek között a másokéhoz is, mert nem csak ő nem értette.

kisanyám.

2010. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

De azért köztünk fiúk között is van pár elvetemült nyomorék:DNe csak a lányokat szóljuk már le;):D

F/17

2010. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig a nevelés kérdése, amit már korábban is írtam, és ez még mindig nem a gyerek hibája és még mindig rossz korosztály =)

A szülők azok, akik szarnak a gyerekekre, nem tudják hogyan kell nevelni és elfajzanak. Én ismertem egy 15 éves lányt, aki meghalt, mert beteg volt, ennek ellenére kemoterápia után is inkább szexelt. 15 éves lányról beszélek. Hol volt ennek az anyja? Hol volt a nevelés? Hol volt a féltés, a törődés? Mit tett az a nő, és az apja? Ha kell erőszakkal is be kellett volna zárni egy immunrendszerétől megfosztott lányt, és nem hagyni, hogy a 25 éves párjával szexeljen.

Úgyhogy magadnak tedd fel a kérdést kedves kérdező, hogy elég jó lennél-e anyának, hogy ilyen rossz szülők gyerekei mellé képes legyél úgy elengedni a gyereked, hogy nem vergődne el.

Engem a szüleim jól neveltek, nem dohányzom, soha nem is dohányoztam, nem drogoztam, ha párom van mindig arra törekszek, hogy az tartós legyen...stb.

És jó lenne, ha előbb utánanéznél a dolgoknak, hogy egyáltalán jó korosztályhoz szól ez a kérdés, mert valóban, ez a 14, lassan már inkább 12-16 évesekre jellemző, nem a 18 fölöttiekre.

2010. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

ma 17:28


A kérdés után közvetlen vázoltam hogy mire gondolok nyomikám!

2010. okt. 9. 17:30
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
okcsá!Ha már normálisan nem lehet válaszolni,akkor mit vársz magadtól?:O..Te is kb a bunkó szintet simán taposod már ne haragudj.
2010. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 21 vagyok,de még szerintem ez épp az a korosztály,ahol normálisabbak a csajok.De abban igazat adok,hogy a mai 14-18évesek tényleg nagyon durván viselkednek...persze mint mindenhol,ott is sok kivétel van.Persze ráfogják a médiára,stb-ami állandóan ezeket a dolgokat suggalja a fiataloknak és valószínűleg van is hatása-de én azt mondom,hogy aki normális,azt nem lehet ilyen könnyen megszédíteni.Én sem értem,mi van a mai lányokkal,nem hiszem,hogy egy 15éves csaj életének arról kellene szólnia,hogy minden hétvégén a diszkóban tök részegen fetreng és egyszerre 2 pasi d*gja(már bocsánat).Persze mint mondtam,mindenhol vannak kivételek,de nagy többségük tényleg ezt teszi.

21/L

2010. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
És igen, arra még mindig nem válaszoltál, hogy mi köze a 18-23 éves korosztálynak a leendő gyerekedhez. Mire az 10 éves lesz, addigra már az említett korosztály 28-33 éves. Nem nagyon fognak mit kezdeni a gyerekeddel, inkább a megélhetésükért próbálnak majd harcolni és családot akarnak majd lassan alapítani, az értelmesebbéből meg talán tanár lesz és neked kell majd megtanítanod a gyerekedet arra, hogy tiszteljék őket.
2010. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Légyszi javítsd ki a kérdésedet úgy,hogy a 10-100 év közti lányok miért ilyen droidok!!!!!!!!!!

Béke Veled

2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!