Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-23 éves közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-23 éves közötti lányok miért ilyen droidok? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én gondolkodom hülyén,de ez 10 éve nem volt így!30/N
2010. okt. 9. 16:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
droidok :DDDD
2010. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%
Először is tisztázzuk le hogy mégis mit értessz az alatt hogy droidok?? Mert lehet hogy az a baj hogy szőke vagyok de nem értem mire célzol! :) 19/L
2010. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
A gondolkodásukra és úgy egészébe mindenre!Annyira elvannak ribancosodva hogy hihetetlen,úgy viselkedik egy két tízen éves csitri mintha már 30-lenne és akkor élet tapasztalata lenne!Jól néznek ki,nem erről beszélek,és még irigysem vagyok,de nagyon elkurvultak na!Tisztelet a kivételnek!
2010. okt. 9. 17:05
 4/49 anonim ***** válasza:
95%

Én sem igazán értem mit értesz ezalatt. Azt meg pláne nem értem, hogy mért érdekli ez egy 30 éves nőt, de ez meg nem az én dolgom=)

20/l

2010. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nahát ez az kisanyám hogy még ez se jut el az agyadig!Pedig még le is írtam!Amúgy azért érdekel mert megvagyok döbbenve az ostobábnál ostobáb fiatal csitriken hogy mennyire felszínes a gondolkodásuk!A kérdést azért tettem fel,mert megondolom hogy ilyen droidok közé szüljek e gyereket!
2010. okt. 9. 17:10
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

(Előző vagyok, mikor írni kezdtem nem volt válasz)

Én pont ebben a korosztályban nem tapasztalom annyira a r*bancosodást, de lehet hogy az én társaságommal van a "probléma".

Viszont nem értem az ellentmondást. Ha a csitrisségre és a túl csapongó életmódra utalsz, hogy jön hirtelen a 30as viselkedés? Egyébként meg minden korosztályban vannak elk*rvult lányok, nők. Ismerek olyan 30 feletti nőt, aki a fene se jegyzi hány pasi szeretője. Megesik. Nem hiszem, hogy ez bármiben is érintene, a pasik meg ha nem ilyen bnőt akarnak, akkor keressenek addig, amíg nem találnak normális lányokat, mert léteznek, nem is kevesen, csak nem annyira feltűnőek.

2010. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
80%

"viselkedik egy két tízen éves csitri mintha már 30-lenne és akkor élet tapasztalata lenne!"


Jó megfogalmazás:D Pluszban elkezdenek használni olyan szavakat, hogy "az exem" meg "szingli vagyok"... undorító. Nincs semmi kislányosság bennük, teljesen átvették az amerikai tinilány-életérzést. És az egyenjogúságot úgy értelmezik, hogy ők is olyan rondán beszélnek és viselkednek, mint a fiúk kevésbé értelmes fele.

2010. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

1: hátrább az agarakkal, te nem tettél fel érthető kérdést.

2: időbe telik gépelni, főleg ha az ember mást is csinál, legyen már benned tolerancia, és logika =)

3: ha ilyen a természeted, akkor ne szülj gyereket, mert nem lesz türelmed hozzá. Az pedig, hogy milyen az ember a neveléstől nagymértékben függ, úgyhogy magadtól kérdezd, hogy készen állsz-e arra, hogy ilyesmire felkészítsd. Azt pedig még mindig nem értem, hogy mért ehhez a korosztályhoz szól a kérdés, ez a legkevésbé fogja érinteni a gyerekedet.

2010. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

17:05 vagyok! Igaz hogy sok olyan lány van aki kicsit nagyobbnak érzi ű, láttatja magát mint amekkora de én ezt nem a 18-23 közötti lányok körében tapasztalom hanem a 12-16-os korosztályban. Ha bemegyek egy szórakozóhelyre amit emiatt ritkán teszek még ők néznek ki onnan minket! Pedig véleményem szerint inkább való egy 18-23 éves lány a diszkóba mint egy 12-16. És az hagyján hogy isznak meg dohányoznak de láttam már olyat is hogy egy 18 éves srác a kocsmaajtóban tette magáévá 14 éves barátnőjét!

én még mindíg 19/L

2010. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
84%

Ezen már én is elgondolkodtam, csak más korosztályban. Számomra a 12-16 éves korosztály, ami megdöbbentő. Mi annyi idősen még melltartót sem hordtunk, nem sminkeltünk, eszünkbe sem jutott a szex, hanem játszottunk a játszótéren!!!, ami ma már furcsa lenne nekik. :D Sosem voltam rib@ncos, mindig komoly kapcsolataim voltak (16 éves koromtól) az első 2 évig tartott és most a második barátommal 8 hónapja vagyok. :) De a maiak? 13-14 évesen átment rajtuk az egész város/falu. :D Tanulásban is egy nagy nullák ahogy mesélték a tanárok, meg ahogy láttuk, ahogy sorra buknak meg, vagy a kettesért küzdenek, az egyetem meg...nem is ismerik. Nem tudom milyen ember lesz a mai 12-16 évesekből, de az biztos, hogy egy kulturálatlan népség most. :(

19L

2010. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!