Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudják a nők értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a nők értékelni ha szeretik őket? (tisztelet a kivételnek. )

Figyelt kérdés
ha szeretem akkor leszar..ha meg már annyira nem érdeklődök iránta akkor mindig elkezd ő közeledni..miért van ez ?
2011. jún. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen tapasztalatom...de szerintem ezt sohasem fogjuk megérteni...
2011. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez jellemző mindkét nem egy részére. Nem véletlenül alakult ki az a sztereotípia sem, hogy a férfiak az elérhetetlen nők után vágyakoznak. Talán, mert édesebb a győzelem, ha küzdeni kell? Nem tudom. De tényleg sok nőnél is így van ez.

Nem mindenki ilyen persze.


A másik: ha valakit nem szeretek, hiába is értékelem, hogy szeret, ha nem tudom viszonozni.

2011. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
én is tapasztaltam már ezt. legszívesebben két pofonnal indítottam volna, de visszafogtam magam. az ilyen nők ostobák, azt érdemlik amit majd kapnak meglásd! pár pofont
2011. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, azzal egy párkapcsolatban semmire nem megyek, ha én nem tudom szeretni, és a kettőnek sok köze nincs egymáshoz.

Aztán van az az eset, amikor a pasi szeret, csak véletlenül sem jut eszébe kimutatni.

Meg van az az eset is, amikor már túlságosan is ragaszkodik és kb megfojt. Nem mindegy, hogy minden nap találkozni akar, vagy nélküle már a házból sem léphetek ki.

19/N

2011. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

"Nem véletlenül alakult ki az a sztereotípia sem, hogy a férfiak az elérhetetlen nők után vágyakoznak."


Bocs, a nők működnek így, nem mi. Egy olyan haveromat vagy férfiismerősömet sem tudok említeni, aki valami elérhetetlen nő után vágyakozna. Sőt még olyan férfival sem találkoztam, aki sztárokba vagy akárkibe lett volna beleesve.

Ellentétben az idióta nőkkel.

2011. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:23

Jó, én meg egy csomó férfi ismerősömet és haveromat tudom említeni, akik olyan nők után csorgatják a nyálukat, akik elérhetetlenek a számukra.

De nem állítom, hogy a nők nagy része nem ilyen.

Mondjuk én nem tudom, nekem eddig soha nem volt dolgom olyan pasival, aki elérhetetlen lett volna. :) Vagy legalábbis akik nekem tetszettek, azokat mind el tudtam érni. Bár lehet, szerencsés voltam és pont azok tetszettek, akiknek én is. :)

2011. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!