Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyenek a mai lányok/nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyenek a mai lányok/nők? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok.A barátnőim/ismerős csajok akik párkapcsolatban élnek,olyan dolgokat tesznek amiket nem tudok felfogni.

Kelletik magukat,szemeznek mindenkivel,közös programokat csinálnak más pasikkal is,ami nem a teázgatásról szól,olykor még csók is elcsattan.

Ha megkérdezem miért akkor mindíg a pasit okolják."Most haragszom rá","mert nem volt jó vele a szex","Jajj dehát csak barátok vagyunk"

Közbe válltig állítják,hogy szerelmesek a párjukba és másnap vele hancúroznak,mintha semmi nem történt volna.

Nem éreznek lelkiismeretfurdalást?Hogy olyan embert csapnak be aki esetleg évek óta mellette áll?

Én 3éve vagyok a barátommal,bevallom szeretem ha tetszem más pasiknak is,ha kapok pozitív visszajelzést,de sosem flörtölök senkivel és eszem ágában sem lenne ilyen dolgot tenni.


2010. okt. 16. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2010. okt. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nah én is lány vagyok,pont ezér nem barátkozom lányokkal,engem nagyon csúnyán kiutáltak mert nem csinálom ezt velük,mint ők és én leragadtam a páromnál..cikiztek,meg loosereztek,csak mert hűséges vagyok,nem pasizok mellette mint ők, és sokat vagyok vele.de azóta is 4éve együtt vagyunk s csak lesajnálom az ilyen kis rib@ncokat sose kellenek senkinek feleségnek,mire megkomolyodnak,ha lesz olyan 1általán akkor is kinek kell majd egy kiégett kis életunt qrva akin fél pest végigment :)gondolj erre és ne add meg nekik azt az örömöt h ez idegesítsen téged :)
2010. okt. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert hülye, sötét, primitív nulla IQ-s ribancok, akiknek 12 éves korukban mindenkinél hamarabb kezdett el nőni a cicijük és azt hiszik, hogy ettől őt máris különbek a többi csajtól.

Aztán 25 évesen meg majd elkezdenek sírni, hogy őket mindenki csak kihasználja, és nem kellenek senkinek és nem értik az okát.

Nem vagyok a nők bántalmazásának a híve, de az ilyeneket irtanám, mint a gyomot.

2010. okt. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én bnőim sosem viselkednek így. jobban meg kell válogatni a barátokat.
2010. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a cinkes, hogy minden ok nélkül féltékeny volt a volt barátom egy olyan barátomra, akit én iszonyatosan szeretek de csak barátként. És elkezdte oltani, hogy elfog tőle engem venni, ne találkozzak vele etc.

Csoda, hogy kidobtam? :/

Szerintem ezen is elkéne gondolkodni. Meg nem ok nélkül mennek félre se a lányok se a fiúk.

2010. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,természetesen nem azt mondom,hogy minden férfi szent és sajnálni kell őket.

Konkrétan nem arra értem,hogy mondjuk Te,utolsó kidobtad,mert ha valami nem működik akkor nem kell erőltetni,az a legtisztább ha befejezitek.

De épp itt jön szóba amit írtam,hogy sokan nem szakítanak,hanem a párjuk mellett mennek flörtölgetni,megcsalják stb.

Annak aki azt írta,neki még nem volt ilyen barátnője,csak annyit írnék nem ezek alapján válogatom a barátaim.

Nem Terézanya vagyok,hogy csak tisztalelkű emberekkel álljak szóba:D

Csak furcsának találom.Igaz vannak olyanok is akikre ez nem jellemző,de az én baráti körömben,ismerettségemben nagyon sok van.

Az egyik barátnőm is csalta a pasiját és amikor valaki szólt a pasinakmhogy nézzen a csaj körmére,csak annyit mondott"Az én barátnőm ilyet nem tenne"

Elvakultan hisz neki,veszi sorba a cuccokat neki stb,a lány meg a szemembe mondja másnap,hogy milyen édi a másik két fiú.:S

Érdekes dolgok ezek...

2010. okt. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!