Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-23 éves közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-23 éves közötti lányok miért ilyen droidok? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én gondolkodom hülyén,de ez 10 éve nem volt így!30/N
2010. okt. 9. 16:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem nevelés kérdése az egész. Igenis azt a gyereket meg lehet és meg is kell fegyelmezni. Ha eleve úgy neveled majd a gyereked,nem lesz gond vele. Nem szabad hagyni,hogy befolyásolják őt pl.az osztálytársak. Ennyit erről.
2010. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

ma 17:33 első!

Ott a pont!A media és a többi szenny,végre valaki megértette a kérdést és a mondanivalóját!

ma 17:33 második!

Teljessen mindegy,mert majd jön a következő ostoba generáció,vagyis még ostobább,mert az ostoba még otobábbat szül!

2010. okt. 9. 17:37
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Kapod sorra az értelmes válaszokat, amik arra buzdítanak, hogy NEKED kell majd felelősséget vállalnod a gyermekeid tettéért, mert neked KELL megnevelned őket mindarra, amikre a mai szülők úgy néz ki képtelenek. Te meg elengeded a füled mellett és a médiára fogsz mindent.

Gratulálok, édesanyák leendő gyöngye, aki majd életet ad a leghülyébb generáció következő egyedének, mert ilyen hozzáállással, felfogással, és a felelősség teljes hiányában, másra vetítésével abszolút rossz anya leszel, ha nem változtatsz magadon. Ez nem bántás, még ha hirtelen annak is tűnik, hanem figyelmeztetés, hogy át kéne gondolnod a saját hozzáállásodat ahhoz, hogy gyereket vállalhass, mert az lesz belőle, akiket te is annyira szidsz.

2010. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
"nyomikám" :D biztos 30 vagy?:) Nem inkább egy unatkozó tinilány? ugyanis 17:28nak igaza volt. Továbbá egyetértek azzal, hogy kicsit bunkó vagy, de biztos tűz az elemed. pff...
2010. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

ma 17:40


Én pontossan arról beszélek hogy hiába jó anya valaki és próbálja óvni a gyerekét,ha mindenhol csak a szennyt és szennyt nyomják bele,el izolálni meg nem tudod a világtól és nem zárhatod be kalitkába!

2010. okt. 9. 17:43
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

"Nahát ez az kisanyám hogy még ez se jut el az agyadig!"

"A kérdés után közvetlen vázoltam hogy mire gondolok nyomikám!"


30 éves felnőtt nő létedre ilyen stílusban írsz? Ne haragudj, de azt hiszem te sem vagy jobb azoknál, akiket a kérdésedben leszóltál. Először tanulj egy kis kultúrát, és utána szóld le a másikat.

Egyébként az a viselkedés, amit leírtál nem a 18-23 éves, hanem a 12-17 éves korosztályra jellemző.


Amúgy a kérdés azért nem volt érthető sok ember számára, mert a droid kifejezést a szlengben nem arra használják, amire te.

2010. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

ma 17:43


Na egy ujabb kötekedő unatkózó emberke!Miért nem inkább válaszoltál egy normális válasszal ahogy az elötted levő ember tette!Okoskodni és másokra hivatkozni könnyü!Hogy ő azt mondta,mond el te is véleményed!Kiváncsian várom!köszi

2010. okt. 9. 17:44
 28/49 anonim ***** válasza:

Nem igaz =) Ha jól neveled a gyereked nem fog minden szarra elcsábulni, csak tudni kéne a módját. Írtam már korábban is, de a jelek szerint egyik füleden be, a másikon ki: én nem dohányzom, nem drogozom, soha nem is próbáltam őket, mindig tartós kapcsolatra törekedek...stb, és sok ilyen lányt ismerek az említett korosztályban, akik hasonlóak velem, még a fiatalabbak közül is látok ilyeneket, bár tény, hogy keveset. És ez bizonyítja, hogy nevelés kérdése, nem lehetetlen.

Úgyhogy legyél végre felnőtt, és vállald fel, hogy ez a te felelősséged is lesz, ha valaha gyereket akarsz.

2010. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
A lényeg nem az hogy én hány éves vagyok,és milyen stílusba írok!
2010. okt. 9. 17:46
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

am bocs hogy megint írok,de ilyen gondok ellen,hogy pl 14évesen gerincre vágják a lányod,próbálj meg fiút csinálni,és bízz benne hogy nem lesz meleg.

17:43 végre nem csak Én vagyok így itt:D

2010. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!