Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-23 éves közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-23 éves közötti lányok miért ilyen droidok? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én gondolkodom hülyén,de ez 10 éve nem volt így!30/N
2010. okt. 9. 16:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:46

Ha bunkó,"nyomi" módon válaszolsz,akkor miért akarsz Te szép,hímzett,díszítősoros,normális választ?:O

2010. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Annyira éreztem, hogy támadással fogsz válaszolni. Egy értelmes felnőtt nő felfogná azt, hogy paraszt módon viselkedett és beismerné, nem pedig támadna.

Veled még vitatkozni sem éri meg.

Egyébként tanuld meg értelmezni azt, amit olvasol.

Azt írtam, erre a korcsoportra nem jellemző (szerintem), így a "miért?" kérdés értelmetlenné válik.


A 12-16 éves korosztály elbutulása, elkurvulása pedig szerintem egyrészt tényleg a médiának köszönhető, másrészt a rossz nevelésnek, illetve ennek a marha nagy liberalizmusnak. A diák a suliban is csinálhat akármit, a tanárnak nincs joga semmihez...

2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Lopez_de_Futasztán, szerintem hagyd, úgyse fogja sose elismerni, hogy valamiben is hibás a "kedves" kérdező, láthatóan mindenkinél többre tartja magát, és semmiféle őt kritizáló kommentet nem képes értelmesen lereagálni =) A falnak is beszélhetnél.
2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
17:45-sel egyet értek. Én is hasonlóképpen fogalmaztam egy kicsit előbb. Minden nevelés kérdése. Ha mindig leültök megbeszélni a gyerekkel a dolgokat,akkor nem lesz gond. Csak az a gyerek érezze,hogy törődsz vele! Mert sok fiatal azért kallódik el,mert a szülő látástól vakulásig dolgozik és a gyerekét nyűgnek tekinti. Vagyis nem törődik vele,a gyerek meg így "hálálja" meg a dolgot. Úgy gondolja neki ez jó,a szülőket meg úgyse érdekli...
2010. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
csak hívj Lopeznek;):D..jó oké,persze,Én is észre vettem már.De ilyenkor kitör belöllem a kötözködhetnék:$:DÉs még ránk mondják fiatalokra,hogy nehéz a felfogásunk:D
2010. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor Lopez.. =D Én se lennék itt, ha nem dühítene ennyire egy állítólagos felnőtt nő, aki majd gyereket akar, mert azt hiszi elég érett rá, holott nem képes felelősséget vállalni azért, mert hibázott. Rosszul írta ki a kérdést, bunkón válaszolt, előfordul az emberrel. Egy intelligens nő/férfi ilyenkor elnézést kér, és javít, és nem áll neki hülyeségeken pattogni.

Annyira irritál az a hozzáállás, hogy mindig csak a másik lehet a hibás, csak a média, csak az egész világ... Fel kéne fogni, hogy mindenki hibázhat, el kéne ismerni, és megfogadni, ha valaki jót akar. EZ az érettség jele.

2010. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neked ide értelmes választ, mivel egyetértek a problémáddal. Viszont nem bírtam ki és muszáj még egyszer írnom. Mégis, hogy veszed ahhoz a bátorságot, hogy te itt leossz más embereket, akik csak véleményt írnak? Mit képzelsz te mégis magadról? Ide ne azért írj, hogy aztán leugass más embereket, azért, mert neked nem tetszik a véleménye. Mi az hogy "nyomikám" ? Elgondolkoztál te mégis arról, hogy ki itt a nyomi és ki az ostoba? Egy kulturálatlan nő vagy és még te szólsz le másokat a viselkedésük miatt? Azt hiszed te különb vagy másoknál? Ilyen beszólásokkal én inkább meghúznám magam és nem osztanám az észt. Lehet hogy a mi korosztályunk ostoba, de te meg a bunkó parasztok korosztályát gazdagítod. Gondolkozz el azon, hogy Te!, aki normálisabbnak tartod magad az általad leírt korosztálynál, hogy mégis, hogy viselkedsz? Téged nem neveltek a szüleid és a tanáraid a normális hangnemben történő kérdésfeltevésre, beszélgetésre és esetleg vitára? Érdekes, hogy 19 éves létemre nekem ezt sikerült elsajátítanom, sőt nem is kellett, mivel magától értetődő, hogy tiszteljük annyira a másikat, főleg ha várjuk a véleményét, hogy ne egy paraszt, bunkó stílusban válaszoljunk rá.
2010. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

87%es..erre még várni kell egy picikét.Sajnos.Egész Mo ilyen,nincs min csodálkoznunk.A felnőttek is ugyan ilyenek,csak ők más dolgokban.Én már rég lesz*rom a körülöttem lévő lányokat,akik ilyenek,azt csinál magával amit akar.De ugyan úgy a fiúk is.Van pár ismerősöm,akin elképedek hogy miket csinál a lányokkal stb.Ez van,ilyen világot élünk.De ilyen felfogással nehéz is bármit tenni ellene.

Kérdező,nyugodtan lenyomizhatsz,elmondhatsz mindennek,nem érdekel:Dengem csak egyre jobban felspanol;):P:D

2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Nem csak Mo-n kell erre várni, az egész világból alapvetően hiányzik az intelligencia, mert nem mernek az emberek az árral szemben menni, mert azt hiszik, hogy akkor nem felelnek meg... Én emlékszem, mikor gimibe kerültem (hú, de rég volt=D) az akkori társaságom folyamatosan cigivel kínált, kb rám akarták erőltetni. Egyszer meguntam, elvettem és szétmorzsoltam az illető szeme előtt, hogy többé ilyet ne játsszon velem. Azóta persze dohányos ismerőseim nagy része elismerően néz rám, hogy sikerült ellenállnom, pedig abszolút nem volt nagy dolog, még csak különleges sem, csak némi öntudat kéne hozzá, ami mindenkiben megvan, csak elnyomják.

Az, hogy ki hogy bánik a másik nemmel... hát az tényleg undorító néha, én ezzel úgy vagyok, hogy nekem van egy felfogásom, hozzáállásom a párkapcsolatokhoz, és addig keresek, amíg nem találok valakit, aki hasonló módon gondolkodik. Sose éri meg ilyenkor beállni a "birkák" sorába.

2010. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
hát hjaja...tudom,fiatal vagyok még hozzá,stb.De Én is nézelődök lányok után,de senki olyat nem találok aki olyan is lenne.Ha meg van,vagy nem akar tölem semmit,vagy már van barátja.Mindegy.Ilyen ez a világ,ezt kell szeretni:)
2010. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!