Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 81/99 A kérdező kommentje:
NEM DOLGOZIK SEHOL VAN PÉNZE...
2010. szept. 27. 14:12
 82/99 A kérdező kommentje:
APJA AD NEKI... MAX. NÉHA MASZEKOL... NA SZIASZTOK!! DE NEM FEKETÉN VAN PÉNZÜK, ÖRÖKSÉGBŐL!!!!!!
2010. szept. 27. 14:15
 83/99 anonim ***** válasza:
csak nem ezért vagy vele?...
2010. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:
NA MÉG VOK. NEM A PÉNZÉRT MERT MIKOR ÖSSZEJÖTTÜNK MÉG NEM VOLT PÉNZÜK...
2010. szept. 27. 14:19
 85/99 anonim ***** válasza:
Az is elfogy egyszer! Az örökség nem kibúvó a munka alól, pláne ha már 30 éves
2010. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
és akkor mi van hogy közösen mentek ide-oda és megkérdez arról mi tetszik neked ha közben ver:D tőlem vehetne nekem egy luxus lakást vagy bánhatja ezt ezer rózsával és csókkal akkor is elhagynám. mit ér a romantikus énje ha a ver téged:S
2010. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
azt a kva
2010. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
szerintem te félsz hogy egyedül maradsz.vagy pedig attol hogy még jobban fog bántani. figyelj ez nem egészséges.te nem szereted csak ha elhagyod félni fogsz a következményektöl.ez nem szerelem aki hagyja a fejére nőni a barátját és hogy azt csináljon veled amit akar.ne szeresd azt aki ennyire megaláz.gondolkozz el magadba hogy ez e a helyes.hogy fiatalon annyi lehetőséged lenne és egy ilyen mellett kötöd le az életedet.ezzel magadat is szégyenbe hozod. ne add meg neki az örömet hogy a lábtörlöje legyél könyörgöm hogy ugy játszon veled mint egy rongybabával. le kell tisztáznod magadba hogy ez igy nem jó hidd el.ha elgondolkozol kinyilik a szemed.és ő csak birtokolni akar téged nem szeret ő se. a szerelem nem birtokló jellegü.hogy márpedig az enyém leszel senki másé.könyörgöm akadályozd meg hogy gyilkosság legyen a vége.sok ilyen történt mostanába hogy ilyen végett haltak meg emberek.ne te legyél az áldozat. beszéld meg ezt mindenkivel hogy veled mi történt.és valaki rokon vagy barát társaságában mond el kedvesen neki hogy szereted meg minden de ez igy nem fog müködni sajnos nem egymásnak teremtett az ég és hogy mindenki csak szenved ebben a kapcsolatban.joindulattal közöld és ne szemrehányóan.hidd el ha szakitasz vele joindulatuan akkor minden rendbe fog jönni és nem mer bántani és te is esélyt adsz egy olyan szerelemre ahol megérdemelnek téged.
2010. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a ketten hülyék vagytok.
2010. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
100%
Hát,hát én már nem is tudom hogy mit írjak...komolyan az első gondolatom az volt hogy nagyon sajnállak,és h én is próbálok tanácsot adni ahogy a többiek is teszik de,ahogy látom bármit mondanak neked az lepereg!!Akkor miért koptassam én is a billentyűt e miatt?vagy bárki!!Sajnálom,de ahogy látom te ezt már réges-régen eldöntötted hogy nem akarsz a dolgokon változtatni,ha jó neked hogy ver akkor gratulálok!!!De ha majd a kórházban kötsz ki,vagy a gyermeked.....akkor majd azért gondolj ezekre az emberekre akik csak jót akartak volna neked!!Te meg teljes mértékben elutasítottál minden segítséget!!Sajnálom de ez az igazság!!
2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!