Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 41/99 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindenki tud kedves lenni, ha akar.

Őszintén, szerinted a férfi mit szeretne tőled és mennyi ideig?? Ha ránk nem hallgatsz, hogy hagyd el, akkor ülj le vele beszélni és beszéljétek meg, hogy mit akaratok. De jobb lenne, ha erőt vennél magadon és dobnád.

2010. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 A kérdező kommentje:
KÖSZI, DE AZÉRT UGY GONDOLOM H A KORHÁZBA NEM KÖTÖK KI...
2010. szept. 27. 13:04
 43/99 anonim ***** válasza:
Magad miatt sem kötsz majd ki a kórházban?
2010. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
csak valamelyik bokorban..
2010. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 A kérdező kommentje:
ÉS HA SZAKITOK VELE, ÉS HA UTÁNA FOLYTON MEGKERES MEG ILYESMI???? UGYAN OTT VAGYOK, AHOL A PART SZAKAD...
2010. szept. 27. 13:07
 46/99 anonim ***** válasza:
Te 19 évesen el akarod tolni az egész életedet, úgy látszik, senkire se hallgatsz. Akkor meg teljesen fölöslegesen írtad ide a kérdésedet. Ez az ember sose fog megváltozni. Ha neked ez kell, akkor maradj vele.
2010. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
és amikor szexre kerül a sor nem erőszakoskodik, hogy neki most dughatnékja van, de te nem akarod? ilyen is előfordul? meg mennyire súlyosak és erősek az ütései?
2010. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
49%
Hadd verjen téged is, meg a leendő gyerekeiteket is. Megérdemled.
2010. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nagyon bután viselkedsz és elrontod az egész életed...

Gondolod,hogy ebből a pasiból NORMÁLIS apa lesz?

Egyáltalán minek tetted fel a kérdést?

Irod ,hogy üt,irták rá hogy hagyd el...de Te nem akarod.Szülni akarsz neki gyereket,hátha akkor megváltozik,irták hogy nem fog akkor se,de Te ezt se fogadod el.Csak a gyerek életét rontod majd el...

Olvasgass ezen az oldalon vagy akárhol ...hány ilyen történet van,ahol a gyerek egész gyerekkora megvolt keseritve azért mert az apja egy agressziv állat volt,az anya meg akarat gyenge aki csak saját magát sajnáltatta,meg "szerette" a férfit,aki csak bántotta őket.(eleve egy ilyet ,hogy lehet szeretni,aki megver,utána talán kedves és romantikus...óh biztos nagyon szeret csak tudod Te voltál a rossz és megérdemelted,hogy megverjen...de ő egyébként biztos nagyon szerelmes beléd...ugyanmár)a gyerek miatt megváltozik...őt nem bántaná...bocsi de Te is majdnem még gyerek vagy...19 éves,ő meg 30 bő 10évvel idősebb ,mint Te mégis bánt Téged is,pedig biztos nem vagytok egy súlycsoportban...

Meg nem tudom Te ,hogy vagy vele...én is lány vagyok,ugyanannyi idős,.mint Te és majd nagyon szeretnék később én is gyereket..de csak BIZTOS jó körülmények közé,hogy nyugodt,békés,boldog körülmények között nőhessen fel a babám...és mindent megadhassak neki amit csak tudok,sose használnám mentőövnek a gyerekemet...aki talán változtat az én siralmas helyzetemen,vagy TALÁN megváltoztat egy agressziv barmot...TALÁN...és ha nem?Ha vele is ezt csinálja,mint Veled?azt mondod majd neki hogy bocsi vagy mi???

Olyan fiatal vagy még könyörgöm...simán találnál mást...ő meg egy érett,felnőtt férfi már,nem egy kamasz aki nem tudja mit csinál...hidd el nem fog változni.

Viszont Te csak jól járnál ha otthagynád,ahhoz pedig csak LELKIERŐ kell.Egy ideig magányos leszel,szomorú stb.de aztán hidd el az élet megy tovább és találsz majd olyat aki szeret.

Egy Nő legyen büszke inkább legyen egyedül,mint egy olyannal aki megalázza és bántja.Egy férfinek dolga ,hogy védelmezze a nőt és a családját,nem az ,hogy rettegésbe tartsa és üsse.

Gondolkozz el...

2010. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de te sem vagy teljesen normális. Ezt az embert már a legelső ütés után ott kellett volna nagyni, szeretem ide vagy oda vagy!


Ha már most ilyen, mit vársz tőle később??

Ilyen emberrel akárnál te családot alapítani, ilyennek gyereket szülni??

Hogy aztán, majd ha elborul az agya, a gyerekedet is jól megverje??


Mit tanul a gyereketek tőle? Jó eséllyel pszichésen sérült, ne adj Isten agresszív állat lenne belőle is a sok verés hatására. GONDOLKOZZÁL MÁR.


Egyébként meg, ha alapjáraton ilyen a "párod", akkor olyankor milyen lenne, ha tényleg lenne nagyobb konfliktusotok, vagy hosszabb stresszes időszak az életében? Jó eséllyel elképzelhető, hogy a mostani kisebb pofonokat egyhamar a durvább bántalmazások váltanák fel.


Most hagyd ott, még nem késő. És ha újra megüt, vagy fenyeget, jelentsd fel a rendőrségen.


Úristen, mik vannak...

2010. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!