Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 71/99 A kérdező kommentje:

HA LENNE MÁS NŐ AZ ÉLETÉBEN, NEM IS TUDOM MIT CSINÁLNÉK. :( FŐLEG HA RAJTA KAPNÁM ŐKET VALAHOL VAGY ILYESMI... EBBE BELE SE MEREK GONDOLNI, HOGY Ő EGY MÁSIK NŐVEL, MEG MINDEN...

DE UGYE IRTAM H TUD RENDES IS LENNI MEG MINDEN, AKKOR TÉNYLEG OLYAN JO AZ EGÉSZ KAPCSOLATUNK...

PL. NYÁRON MIKOR VOLTUNK NYARALNI, AZ IS OLYAN JO VOLT, CSAK MI KETTEN... :D SEMMI HAVEROK!!!

2010. szept. 27. 13:45
 72/99 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem szeret téged, mert tanulatlan, lelkileg sivár, és azt se tudja mi az a szeretet és hogy kell csinálni. Persze hogy nőzik! Esténként meg haverozik? Neked meg pofád lapos van és ha beszólsz eljár a keze. Kár hogy már nincs Mónika show, ott kaphattatok volna egy kis pénzt, pont ilyen emberek járnak oda.

Hiába tépjük a szánkat, úgyse fogod elhagyni. Azon csodálkozom hogy van net!

2010. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 A kérdező kommentje:
AMUGY PÁROM NEM DROGOZIK, MEG NEM SZURJA MAGÁT SEMMI ILYEN IZÉKKEL...
2010. szept. 27. 13:46
 74/99 A kérdező kommentje:

NEM MINDEN NAP HAVEROZIK, DE AZT NEM KÉRHETEM, MEG NEM MONDHATOM, H NE LEGYEN A BARÁTOKKAL....

ÉN IS TALÁLKOZOK BNŐMMEL, MEG ELMEGYÜNK NÉHA DÉLUTÁN KÁVÉZOBA VAGY VALAMI, ÉS NEM SZOL ÉRTE Ő SEM, PEDIG NEKEM IS MONDHATNÁ, BIZTOS PASIZNI VOLTAM MEG IENEK... ( MONDJUK ÉN NEM AKAROK, MEG NEM IS MERNÉK PASIZNI )

2010. szept. 27. 13:49
 75/99 anonim ***** válasza:
Tud rendes is lenni? És ez neked elég?? Nem hiszem el, hogy nem találnál olyat, aki mindig rendes, vagy legalábbis túlnyomórészt...
2010. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 A kérdező kommentje:

HIGYJÉTEK EL VAN JO, OLDALA IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZERINTETEK A HAVERJAI IS BEFOLYÁSOLJÁK AZ ÉLETÉBEN, TEHÁT LEHET H ŐK BESZÉLIK TELE A FEJÉT CSAJOZÁS ÜGYBEN? ( MÁRHA CSAJOZIK ) VAGY EZ HÜLYESÉG???? :$

2010. szept. 27. 14:01
 77/99 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek illegális dolgokra bíztatni, de nyomozz utána kicsit, titokban (de csak finoman). Ha ezért megüt téged, akkor egy állat...

De szerintem te is érzed, hogy valami nincs rendben. Beszélj vele, vagy tudj meg róla mindent. Akkor könnyebb dönteni, jobban összeáll minden.

De jól vigyázz! Aki sokat tud, sokszor meg kell, hogy fizessen. Ha viszont ettől félned kell, ha nem hagyod el, mindig félned kell majd, vagy bután tűrnöd őt.

2010. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
100%
ostoba vagy most még kedves, de ez csak az eleje amikor még szerelmes beléd.Apám is imádta anyámat aztán hopp egyszer csak elmúlt a szerelem és egyre durvábban bánt vele, erre anyukám megszűlte öcsémet hátha ettől jobb lesz meg eleve akart még egy gyereket,de nem változott semmi sőt még fojtogatni is elkezdte.Ő már rég elhagyta volna apámat ha nem közös házunk lenne.Az ilyenek sose változnak meg néha nagyon romantikusak verset írnak meg ilyenek,de ha épp fárasztó vagy a számára akkor üt egyet.Szerelem ide vagy oda hagyd el míg nem késő.Bár az ilyenek mindig állítják hogy ő jó férfi és legközelebb már csak a híradóban hallhatunk róla,Csak azért akarsz vele maradni, mert ő egy biztos pont nincsenek szüleid és a tesód is ritkán van otthon, de bezzeg ez a pasi mindig ott van a közeledben a kérdés hogy megéri e és minek tettél fel kérdést, ha nem azért mert te is tudod hogy ez így nem jó, ne minket győzzél meg hanem magadat.
2010. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szerelmed. De tudják a haverok befolyásolni, ha olyan típus. Főleg ivás után...

Egyáltalán mivel foglalkozik?

2010. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 A kérdező kommentje:
HÁT AZÉRT KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT, MEGPRÓBÁLOK VELE MINDENT MEGBESZÉLNI. DE MOST MENNEM KELL HOZZÁ, MERT HIVOTT, TELON, HOGY MEGYÜNK ÁGYAT VENNI. ( NA LÁTJÁTOK EZ IS JO PÉLDA H KÖZÖSEN MEGYÜNK VÁSÁROLNI, VAGY IDE-ODA MEG MEGKÉRDEZ H NEKEM TETTSZIK-E VAGY NEM MEG STB... ) NA SZIASZTOK!!!!!
2010. szept. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!