Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 11/99 anonim ***** válasza:

2 dologra is célozhatott.

-Öngyilkos lesz

-Megkeseríti az életed.


De lehet, hogy csak kiszaladt a száján, miközben azt akarta kifejezni, hogy fontos vagy neki.


Nem tudom, hogy mi volt a veszekdés témája és hogy történtek az események. (így nehéz segíteni)

De ha egy részeg vagy beteg pasit ingerelsz, sok jóra ne számíts. Bár szerintem a részegség nem mentség...


Próbáld megbeszélni vele, hogy neked ez nagyon rosszul esik, mondd meg neki, hogy szereted.

Ha nem te vagy a hibás, (nem hergeled őt) és ezek után sem fogja ezt befejezni, akkor jobb, ha egy szép napon csöndben ott hagyod őt a fenébe. Tudom, hogy szereted, de ha egy szemét paraszt, szörnyű életed lesz vele.

Bocsánat a kérdésért, de a férfinak nincs más az életében, igaz?

2010. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:

Te csak az értelmi képességeidnek megfelelően azt kapod, amit megérdemelsz, meg a leírtak szerint el is viselsz.

Ez ellen majd csak akkor próbálsz tenni, mikor majdan a gyerekeiteket veled együtt veri félholtra, de akkor már késő lesz.

2010. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:

hagyd ott a fenébe!

én biztos eltöretném a kezét annak a pasinak aki kezet emel rám...

2010. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 A kérdező kommentje:
SZERINTEM NEM BÁNTANÁ EGY KÉZZEL SEM!!!! AZ BIZTOS!!!!!!!! ANNYIRA MÁR ISMEREM!!!!!!!!!!
2010. szept. 27. 12:45
 15/99 anonim ***** válasza:
0%
kamu. előbb még megütött, mostmár nem bántana egy kézzel sem, ismered....
2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van. Nem bántaná a gyereket egy kézzel sem. Rúgni is lehet :(
2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:

Legalább a jövődre gondolhatnál egy kicsit!

Aki 30 éves korában ilyen az nem fog megváltozni senki kedvéért sem! Néhány éven belül szülsz neki egy gyereket vagy többet, szerinted milyen gyermekkora lesz, ha ezt látja az apjától? meg azt h. az anyja tűri?

2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 A kérdező kommentje:
A GYEREKET NEM BÁNTANÁ!!!!!!!!
2010. szept. 27. 12:48
 19/99 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy aki hagyja hogy úgy bánjanak vele mint egy lábtörlővel az meg is érdemli. Nem 2 gyerekkel a hátad mögött kell eltűrnöd ezt a fickót, hisz fiatal vagy, azt csinálsz amit akarsz, szóval ha vele maradsz akkor készülj fel hogy a további életed szenvedéssel fog telni. Tök mindegy hogy mit miért csinál, a lényeg hogy egy agresszív vadállat, nem szeret téged, csak egyedül magát. Nah igen, az ilyen esetekből szoktak tragédiák lenni, minél hamarabb menekülj tőle, mert később lehet már nem tudsz.
2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:

Téged miért szokott bántani???

Te vagy az egyetlen a férfi számára??

2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!