Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 61/99 A kérdező kommentje:
AMUGY A HAVERJAITÓL IS KIRÁZ A HIDEG!!! VAN 1-2 NORMÁLIS, DE A TÖBBI.... :S
2010. szept. 27. 13:35
 62/99 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberre én már rég nem féltékeny lennék, hanem azon lennék, hogyan szabadulhatnék el tőle:) :)...
2010. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:
Irtam már az előzöekben szüleim nem élnek!!!!!
2010. szept. 27. 13:36
 64/99 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 90%os, leírta, hogy mi történt a szüleivel...


Egyébként, nyilván én is féltékeny lennék, ha más nőkkel msn-ezne, meg ki tudja még miket csinálna.

De ha elhagynád, gondolj bele, fellélegezhetnél, hogy ledobtad ezt a nagy koloncot a válladról, keress olyat, aki szeret! Akinek nem kell más, aki csak simogat, és nem megver.

2010. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
A régenni kommentjeidet nem olvastam. Sajnálom, hogy nem élnek már a szüleid. Így biztosan neked is nagyobb szükséged van valakire, aki mindig melletted van. De NEM egy ilyen alakra.
2010. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
*régebbi
2010. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne, hogy van más lány a pasi életében, mit tennél?
2010. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:

Csak azért ragaszkodsz hozzá, mert felteszem ő az első kapcsolatod, fogalmad sincs milyen egy jó kapcsolat és szülők híján vágysz a szeretetre, de ez nem az.

ne sértődj meg, de nem hiszem hogy agyoniskolázottak vagytok, és ott elég gyakoriak az ilyen kapcsolatok.

ha van egy csepp eszed elmenekülsz...való igaz hogy azzal lakhelyet is kell váltani és új életet kezdeni. Tanulj és tervezd a szökést!

2010. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:
SEMMI GOND...!
2010. szept. 27. 13:40
 70/99 anonim ***** válasza:

Na száz szónak is egy a vége, idefigyelj kislány!


Állj a sarkadra de nagyon gyorsan, és add ki az útját ennek a férfinek!

Mentsd meg magad tőle, és keress más fiút, fiatal vagy még, rátalálhatsz olyan szerelemre, ami miatt nem fáj a fejed, és boldog lehetsz, de a jelenlegi párod mellett sosem leszel se nyugodt, se boldog!


Szóval mozdulj, mintha élnél! Mert ha ez így megy, nem sokáig élsz úgy hiszem.

2010. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!