Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
86%
Menekülj, amíg nem késő...! Bár már lehet, hogy így sem lesz egyszerű... :(
2010. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
74%

Te..... nem vagy magadnál kb.



1. Én még véletlenül sem ütnék meg egy lányt.


2. 30 éves , te 19 , és " AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM."


Ez elég idegbetegül hangzik. sztem nem 100as a barátod.


Sztem hagyd el, találsz magadnak normális srácot aki nem bánt, ez egy gyökér hidd el .

2010. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy f@sz. Aki megüt egy nőt az nem férfi, hanem egy utolsó gyáva szar. Neked bármit írunk, mert istenként nézel rá, akkor is ha betöri az arcodat, tehát nem tehetek mást mint sajnállak, hogy nincs elég eszed és, hogy 10év múlva is mellette leszel, a fenyegetések és verések ellenére.
2010. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
72%
Idegbeteg barom, hagyd ott sürgősen!!!
2010. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom :(

Hidd el, az előző válaszolók is a lehető legjobbat írták a Te érdekedben!

Sajnos ilyen kapcsolatból lesnek a tragédiák. Ha tudsz, menj el hirtelen jó messzire és legyen kéznél a telefonod-ha baj lenne.


Nagyon sajnálom :(

2010. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:
TUDOM H HÜLYE VAGYOK, HOGY ELTŰRÖM, HOGY CSUNYÁN BÁNJON VAGY BESZÉLJEN VELEM, DE NÉHA MEG TÖK ROMANTIKUS IS TUD LENNI, HA AKAR!!! KOMOLYAN!! DE NEM GONDOLJÁTOK H EZZEL CSAK AZT AKARJA, H FÉLJEK TŐLE, HOGY UGYSE MEREM ELHAGYNI... (?)
2010. szept. 27. 12:41
 7/99 anonim ***** válasza:
83%

Ha engem egyszer megütne egy pasi, soha többé nem állnék vele szóba, még aznap csomagolnék és kalap kabát!

Ha te meg nem akarod elhagyni akkor elég ostoba vagy. Ráadásul még fenyeget is, mert ez bizony fenyegetés egy ilyen esetben: "AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM"

2010. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
38%
Adj róla egy képet és jól széjjelverjük!>D
2010. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
72%

AZt, hogy félj tőle már elérte.

Ha ne adj' Isten lenne gyereketek, szerinted hogy bánna Vele?

2010. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
79%
Mi ? egy normális srác nem akarja azt , hogy féljen tőle a barátnője.
2010. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!