Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 51/99 anonim ***** válasza:

Miért szokott megütni?Sokat hisztizel?A pofozkodás legtöbbször csak a piszkálás megszüntetésére irányul,de lehet egy elhadart simogatás is.

30 évesen már nem sok férfi tolerálja a hisztit.

2010. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 A kérdező kommentje:
A SZEX EGÉSZ JÓ VELE. NÉHA DURVÁN CSINÁLJA, DE HA MONDOM NEKI H FÁJ, AKKOR LAZIT EGY PICIT! VOLT, IGEN H ÉN NEM AKARTAM DE Ő IGEN... DE LEGTÖBBSZÖR HA NEM AKAROM AKKOR Ő EZT ELFOGADJA.
2010. szept. 27. 13:27
 53/99 anonim ***** válasza:
100%

Stockholm szindroma ismeros?

Amugy rendben, komolyan veszem a kerdest, megprobalok ertelmesen valaszolni.

1: te nem bizol magadban. Ha kidobod es "utana ujra megkeres meg ilyesmi" az NEM szamit. TE kimondtad hogy nem. vagy attol felsz h megtamad es megeroszakol?? akkor meg feljelentes. Vedd eszre hogy itt neked dontesi jogod van, nem fuggesz tole.

2: en bekes emer vagyok, de nem gondolom hogy az ilyesmi megbocsathato.

Ha egy vita odaig merged el, hogy a ferfi kezet emel a nore, mert kulonben teljesen megsemmisulne, akkor azt a ferfit mar regen nem tiszteli a no, talan azert mert nincs is mi tisztelnivalo rajta. Pl nem tudja se megvedeni, se kielegiteni stb.

Ha NAGYON szereted, es egebkent ismered, akkor azt meg valahol meg is ertenem, ha EGY kirivo esetet, amkor elszaladt vele a lo, pl ivott, pl te voltal vele nagyon aljas stb... szoval EGY egyszeri esetet meg megbocsatanal. De itt rendszeressegrol van szo, es az semmikeppen se turheto el, szerintem.


Veled is gond van, ha olyan embert tudsz szeretni es olyanra tudsz felnezni aki megalaz - nem ez kene legyen a normalis.

2010. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:

Hehe. de az nagyon nem mindegy, hogy milyen módon nem tolerálja. Rossz vicc az egész.

Aki egyszer kezet emel a másikra, akár férfi, akár nő, azt addig kell ott hagyni, amíg nem késő.

2010. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:
RENDŐSÉGET NEM AKAROM BELEKEVERNI NEM TESZEK FELJELENTÉST!!!!
2010. szept. 27. 13:29
 56/99 anonim ***** válasza:
90%
Nem is kell, max egy hülyével kevesebb lesz a Földön, hurrá.
2010. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
90%
Ha te már eldöntötted, hogy a számodra jó ez a téged bántalmazó kapcsolat, és nem teszel semmit, akkor tőlünk meg mit akarsz? Maradj csak benne, váljon egészségedre. Szomorú az egész.
2010. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:
VITÁZNI MINDIG ILYEN HÜLYESÉGEKET ALAKUL, H ÉN TUL FÉLTÉKENY VAGYOK. MOST ŐSZINTÉN TI NEM LENNÉTEK AZOK, HA A PÁROTOK MÁS LÁNYOKKAL MSN-EZNE, MEG ESTÉNKÉNT A HAVERJAIVAL ELMEGY... ( NEM MINDEN NAP)!!! ÉN MINDIG KÉRDEM TŐLE HOL VOLT, AZT MONDJA A HAVERJAIVAL VOLT SÖRÖZNI, MEG IENEK, ÉS MONDOM NEKI, JA PERSZE BIZTOS NŐNÉL VOLTÁL, MEG IENEK, AZT EBBŐL VITA VAN... MOST TI MIRE GONDOLNÁTOK HOL VOLT????
2010. szept. 27. 13:33
 59/99 anonim válasza:

hagyd ott ezt az agresszív alakot. a korkülönbség is jelentős, hát még ha pofozgat is... tedd ki a szűrét, amíg úgy meg nem ver, hogy ottmaradsz...

ez a csúf igazság

2010. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként arra is kiváncsi lennék, a szüleid tudnak-e a kedves párod jellegzetes szeretet-kimutató stílusáról.

Ha igen, és eddig semmit nem tettek, akkor nekik is csak tapsolni tudok.

2010. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!