Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
Remélem, legalább a kórházban nem felejtesz el neki mindent, csak mert hozott egy csokor virágot...
2010. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
32%
Végigolvastam az összes kommentet és néhány válaszadó BUNKÓ PARASZT! Ez egy nagyon komoly probléma és az hogy "hülye vagy" nem segít rajta! Én azt ajánlom, hogy beszélj a tesóddal, ő úgy is jobban ismer téged, majd ő segít elfogadtatni veled a tényt, hogy ez így nem jó. És az is egyértelmű hogy olyan mintha bizonygatnád nekünk, hogy jófej a barátod, pedig valójában magadat győzködöd! Remélem nem kerülsz a Kékfénybe! Sok szerencsét!
2010. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 A kérdező kommentje:
NA MA MEGBESZÉLTÜK ÉS MEGMONDTAM NEKI, HA MÉGEGYSZER MEGÜT AKKOR ELHAGYOM. ERRE AZT FELELTE, NE MERJEK MÁS PASIVAL LENNI, MERT SZERET ÉS MÁSÉ NEM LEHETEK... DE MOST NEM VOLT IDEGES TÖK NYUGODTAN BESZÉLTÜNK. AZT IS MEGBESZÉLTÜK, H A HÉTVÉGÉT EGYÜTT TÖLTJÜK, HAVEROK ÉS BARÁTNŐIM NÉLKÜL. :D
2010. szept. 27. 22:15
 94/99 anonim ***** válasza:
Ezzel békített meg, hogy mással nehogy merjél lenni? Igazi romantikus történet....de úgy látom neked elég volt hogy elvegye az eszed. Hát hajrá!
2010. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
Te most ennek örülsz??hihetetlen vagy...de tudod mit ha a mi válaszaink nem segítenek rajtad,mert nem is akarod....akkor keress fel egy pszichológust mert akkor már te is orvosi eset vagy...nem hiszem hogy ez normális,ne is haragudj!
2010. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
Legalább válaszolhatnál valamit erre a fenyegetőzésre.
2010. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok a francba, úgyse fogjátok jobb belátásra bírni. egyszerűen vannak ilyen szolgalelkű, társfüggő nők, akik szó szerint mindent eltűrnek: még azt is, ha az apuka a közös gyereket molesztálja. Cselekvésképtelen, súlyosan függő, gyenge jellemek. Most ne menjünk bele, mert ennek könyvtárnyi szakirodalma van. A kérdezőnek pszichológusra lenne szüksége, de ez persze csak elméleti sík, mert oda fordulni úgyse fog soha. Ha szét is mennek ezzel a pasassal, majd a következő meg az azután következője is ilyen lesz, tudatalatti választás. Nem tehetünk semmit értük, mert elsősorban neki kéne felfogni, hogy nem normális így. (mellesleg érdekes, hogy nem csak az ilyen alacsony szociokultúrájú nőkre jellemző az ilyen viselkedés mint a kérdező, hanem tanult, képzett, urbánus nők között is akad ilyen bőven)
2010. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

Tegnap még az elején hozzászóltam, de látom semmivel sem jutottál előrébb :(

Sajnálom és részvétem!

Többet nem is olvasom a topikot, mert felhúzom magam

2010. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:
BOCSI H EDDIG NEM IRTAM! NOS! OKTÓBERBEN SZAKITOTTAM VELE. MAJD RÁ MÁSFÉL HETÉRE FELHIVOTT H MENJÜNK EL EGY KÁVÉZÓBA. EL IS MENTÜNK! :S MÁSNAP REGGEL NÁLA ÉBREDTEM. TUDOM, HÜLYE VAGYOK. :D DE NEM BÁNTOTT MEG SEMMIVEL, KOMOLYAN MINTHA KICSERÉLTÉK VOLNA. AZÓTA EGYÜTT VAGYUNK, SZERINTEM BELÁTTA, H ELVESZITHET.... ÉS NEM AKAR.... SZIASZTOK!
2010. nov. 3. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!